امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96950
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۱
تعداد بازدید: 48
سید عبدالکریم هاشمی نماینده مردم میناب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون نشست مشترک مجلس و ...

سید عبدالکریم هاشمی نماینده مردم میناب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون نشست مشترک مجلس و دولت که شب گذشته همزمان با ولادت امام حسن‌ مجتبی(ع) و همراه با ضیافت افطار به میزبانی نهاد ریاست ‌جمهوری برگزار شد، اظهار داشت: در این دیدار رئیس کمیسیون‌های فرهنگی، صنایع، برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره مسایل روز کشور صحبت کردند.

وی در ادامه با اشاره به سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهارداشت: وزیر ارشاد پس از سخنان آقای سالک و بیان نگرانی‌هایی درباره مسایل فرهنگی، تأکید کرد که ما همه دغدغه فرهنگی داریم، همه دستگاه‌هایی که متولی فرهنگ هستند و همه اشخاص حقیقی که عضو شورای فرهنگ عمومی به شمار می‌روند باید کمک کنند تا دغدغه‌های فرهنگی مردم و مقام معظم رهبری برطرف شود تا در نتیجه مشکلات فرهنگی کشور حل شود.

این نماینده مجلس متذکر شد: آقای جنتی در این دیدار از مغلوب نشدن در برابر مسایلی که رسانه‌های دنیا در حال ارائه آن هستند و مقابله با آن توضیحاتی دادند، که با ارائه الگوهای اسلامی و ایرانی می‌توان با آن مقابله کرد.

وی با بیان اینکه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل شورای نظارت بر انتشار کتاب زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد، گفت: آقای جنتی در این نشست مشترک ضمن توضیح اینکه ما شورای نظارت بر کتاب و ممیزی داریم اما در ادامه از تشکیل شورای نظارت بر انتشار کتاب زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و توضیح بیشتری در این راستا نداد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار