امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96962
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۲
تعداد بازدید: 175
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج اساتیدکشور با صدور بیانیه‌ای جنایات بی شرمانه و ضدانسانی رژیم ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج اساتیدکشور با صدور بیانیه‌ای جنایات بی شرمانه و ضدانسانی رژیم صهیونیستی را در غزه محکوم کرد.

در این بیانیه از نخبگان، اندیشمندان و اساتید دانشگاه‌های جهان تقاضا شد با فشار به مجامع بین‌المللی، سازمان‌ها و مراکز حقوقی بین‌المللی بخواهند تا بیش از این یک ملت مظلوم و بی‌گناه و کودکان و زنان فلسطین و غزه را برای تامین مطامع و فزون خواهی غاصبان سفاک صهیونیست قربانی نشوند.

در این بیانیه آمده است: « بار دیگر جهان و جهانیان شاهد یک تراژدی دردناک بشری اند. بار دیگر قاب تلویزیون‌ها، چهره جراید و صفحات فضاهای حقیقی و مجازی با تصاویر بدن‌های پاره پاره، جنازه‌های زخمی و کودکان و نوجوانان در خاک و خون غلطیده آذین شده است.

اینبار جنایات بی شرمانه و ضدانسانی صهیونیست ها که بدون کوچکترین تردید با چراغ سبز و حمایت دولتمردان امریکایی و اروپایی و سکوت شرم آور و خفت بار دولت‌های مزدور عربی رخ می‌دهد وجدان بشریت را جریحه دار ساخته است.

در فراسوی غمزه‌های سیاستمداران و بازیگران بین‌المللی این زنان و کودکان مظلوم فلسطین و غزه و عراق هستند که جنازه‌هایشان نقش زمین می‌شوند و در این میان مجامع بین‌المللی و مدعیان دروغین و حراف به اصطلاح مدافعان حقوق بشر که بوق و کرنا و هیاهوهایشان گوش فلک را کر می‌کند سکوت پیش گرفته‌اند و چشم بر جنایات ددمنشانه صهیونیست‌ها و کشتار فجیع زنان و کودکان و شکار نوجوانان فلسطنی در کوچه پس‌کوچه‌ها و باغ‌ها و مدرسه‌ها بسته اند.

در بازی پیچیده شطرنج سیاست بازان دغلکار مدعی آزادی و دموکراسی غرب بار دیگر قرعه به نام غزه افتاده است سرزمینی که ملتش پای شرف، تاریخ، هویت و خاکش ایستاده است.

استکبار جهانی و صهیونیست‌ها پس از شکست‌های پیاپی در میدان دموکراسی و انتخابات در سوریه و عراق برای لاپوشانی فضاحت به بارآمده در افکار عمومی جهان دست به دامن جنگی خونین و یکسویه شده است و به بهانه‌های واهی وحشیانه ترین حملات و تهاجمات را علیه مردم غزه آغاز کرده و با نشان دادن چهره کریه و زشت خود در ماه مبارک رمضان دستشان را به خون مردم مظلوم و بی‌پناه غزه آلوده کردند.

واقعاً کجا هستند سازمان‌های بین‌المللی پرادعا، سازمان ملل و شورای امنیت و ده‌ها تشکیلات جعلی و دست ساز دیگر که همواره طنین گوش‌خراش مدنیت و عدالت خواهی شان گوش فلک را کر می‌کند تا ببینند چگونه ارتشی تا بن دندان مسلح بی محابا و وحشیانه تراژدی دردناکی از مرگ انسانیت را در خاک فلسطین و غزه به اجرا گذاشته است؟

سازمان بسیج اساتیدکشور ضمن محکوم کردن این جنایات ددمنشانه مراتب تنفر و انزجار خود را نسبت به این‌گونه اعمال فجیع و کشتار کثیف اعلام می‌دارد و از نخبگان، اندیشمندان و اساتید دانشگاه‌های جهان تقاضا دارد با فشار به مجامع بین‌المللی بخواهند بیش از این ملتی مظلوم و کودکان و زنان بی‌گناه فلسطین و غزه برای تامین مطامع و فزون خواهی غاصبان سفاک صهیونیست قربانی نشوند.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار