امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96964
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۲
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا حکیمی در وصیت‌نامه مکتوب خود، بخشی از حق‌التالیف «الحیات» (چاپ بیروت) را به استادان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا حکیمی در وصیت‌نامه مکتوب خود، بخشی از حق‌التالیف «الحیات» (چاپ بیروت) را به استادان و جوانان مبارز فلسطینی هدیه کرد. مجموعه «الحیات» نوشته برادران حکیمی مشتمل بر 12 جلد است که تا کنون 10 جلد آن منتشر شده است.

نویسندگان در توصیف این مجموعه آورده‌اند: «الحیات دایره المعارفی است؛ اسلامی، علمی، پژوهشی و ... که روش زندگی فردی و اجتماعیِ آزاد و پیش‌رو را ترسیم کرده و انسان‌های سراسر جهان را به پی‌ریزی یک نظام مردمیِ شایسته فرا می‌خواند.»

پایگاه «الحیات» که این خبر را نقل کرده در ادامه آورده است: ارتباط محمدرضا حکیمی با جریانات مبارز در لبنان و فلسطین از سابقه طولانی برخوردار است. چندی پیش نیز سید عبدالله صفی‌الدین نماینده و حامل پیام سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله‌لبنان در دیدار استاد محمدرضا حکیمی، در منزل ایشان، در سخنان خود به نقش «الحیات» در تربیت بدنه و کادر رهبری حزب الله اشاره کرد و بیان داشت: «به یاد دارم از سال‌هایی چند قبل از تشکیل حزب الله لبنان، در سن 17 یا 18 سالگی، در لبنان اجتماعاتی با بچه‌های مذهبی داشتیم، که در هیئت‌ها، مساجد، یا حسینیه‌ها دور هم جمع می‌‌شدیم، کتاب‌های حضرتعالی و مهم‌تر از همه «الحیات» الگوی ما بود. همان مجموعه از برادران که با آن کتاب‌ها مانوس بودند و با آنها خودسازی می‌کردند، الان در راس مسئولیت‌های حزب الله هستند. بدین وسیله شما نیز در فتح حزب‌الله و شکست تاریخی اسرائیل شریک هستید و نقش دارید …»

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها