امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96966
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۲
تعداد بازدید: 85
علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره حق پخش از صدا و سیما گفت: دو سه روز پیش در آخرین ...

علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره حق پخش از صدا و سیما گفت: دو سه روز پیش در آخرین جلسه‌ای که با صدا و سیما داشتیم از آنها خواستیم حق پخش را مشخص کنند. ما قرارداد 160 میلیارد تومانی پیشنهاد دادیم به آنها هم گفتیم اگر نظری هست به ما بگویید. قرار است تا 2-3 روز آینده به ما پاسخ دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که دادگستری هنوز مجوز راه‌آهن را برای حضور در لیگ صادر نکرده، بنابراین تکلیف این تیم چه می‌شود، اظهار داشت: راه‌آهن کارش را انجام می‌دهد و ما هم به عنوان یک تیم در لیگ برتر اسمش را عنوان کرده‌ایم و در قرعه‌کشی هم شرکت می‌کند و قرار است مجوز این تیم صادر شود اما اگر راه‌آهن نتوانست بیاید تیم دیگری را جایگزین می‌کنیم.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که اعلام شده کی‌روش با آفریقای جنوبی قرارداد امضا کرده، عنوان کرد: او به ما چیزی نگفته است قرار است روز پنجشنبه برای قرارداد نهایی به ایران بیاید.

وی درباره مبلغ قرارداد هم گفت: تا قرارداد امضا نکنیم نمی‌توانم چیزی بگویم خودش هم خواسته این موضوع فعلا محرمانه بماند.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها