امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9697
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 130
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از بلومبرگ، طلا در میان گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال تذکر بن‌ برناکه رئیس فدرال رزرو در مورد نیاز آمریکا به ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از بلومبرگ، طلا در میان گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال تذکر بن‌ برناکه رئیس فدرال رزرو در مورد نیاز آمریکا به محرک‌های اقتصادی در جلسه استماع کنگره، امروز افزایش یافت.

هر اونس طلا در لحظه انتشار خبر در بازارهای جهانی با 4.40 دلار افزایش 1382 دلار معامله شد.

طلا در بازارهای جهانی پس از کاهش 0.3 درصدی در ساعات اولیه شروع به کار بازارهای جهانی با افزایش 0.9 درصدی به 1389.26 دلار رسیده بود. قیمت این فلز گران‌بها برای تحویل در ماه ژوئن 0.7 درصد افزایش یافت و به 1.387 دلار در هر اونس رسید.

بن برناکه رئیس فدرال رزرو، امروز در کنگره آمریکا گزارش خود را ارائه خواهد داد، یکی از مقامات این بانک دیروز گفت: بانک مرکزی آمریکا به خرید اوراق قرضه ادامه خواهد داد.

قیمت جهانی طلا، ماه گذشته در اثر پیش‌بینی‌هایی مبنی بر احتمال کاهش محرک‌های اقتصادی از سوی فدرال رزرو کاهش یافت و به تبع آن سرمایه‌گذاری سهام‌ها با کاهش روبرو شد.

هاوراد ون یک تحلیلگر بازار دراین رابطه گفت: اگر سخنان برناکه دارای لحن محتاطانه در مورد اقتصاد باشد، ممکن است که بر قیمت طلا تاثیر مثبت بگذارد. طلا همیشه نسبت به تغییرات سیاست‌های پولی حساس بوده است.

در این جلسه استماع با حضور کمیته مشترک اقتصادی کنگره، احتمالا برناکه در مورد اینکه آیا بازار توان کاهش محرک‌های اقتصادی را دارد یا نه گزارش خواهد داد. در حال حاضر، فدرال رزرو ماهانه 85 میلیارد دلار اوراق بهادار به منظور تقویت روند ترمیم اقتصادی و کاهش بیکاری خریداری می‌کند.

انتهای پیام/م  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها