امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96985
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 23
سیدهاشم بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با حمله رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه اظهار کرد: ماهیت رژیم صهیونیستی برای تمام مردم ...

سیدهاشم بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با حمله رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه اظهار کرد: ماهیت رژیم صهیونیستی برای تمام مردم جهان مشخص شده و تمام افراد می‌دانند که این رژیم اشغالگر با هدف توسعه مناطق خود دست به تعارض و کشتار بیرحمانه مردم فلسطین می‌زند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی افزود: در حقیقت رژیم غاصب صهیونیستی با سوءاستفاده از فرصت جام جهانی که همه نگاه‌ها را به خود معطوف کرده به غزه حمله کرده و کودک و جوان، زن و مرد را با سلاح‌های کشتار جمعی زیر بار آتش و گلوله گرفته و این نقشه‌ای از پیش تعیین شده از سوی این رژیم بوده است.

بنی‌هاشمی با بیان اینکه طبیعتا ابرقدرت‌هایی همچون آمریکا و کشورهای غربی از این رژیم غاصب حمایت می‌کنند، گفت: این ابرقدرت‌ها از رژیم صهیونیستی به عنوان پایگاهی در منطقه استفاده می‌کنند تا با ایجاد ترس و وحشت با کمک رسانه‌ها بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

وی عنوان کرد: قطعا امکانات سرزمین‌های اسلامی همچون نفت و گاز سبب می‌شود تا بسیاری از کشورها چشم طمع به سمت منطقه خاورمیانه داشته باشند و بخواهند از این منابع بهره ببرند و تحت تکلف خود قرار دهند تا استعمارگری را در پیش گیرند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سازمان ملل نباید در برابر این تجاوزات سکوت پیشه کند، تصریح کرد: باید مردم منطقه و کشورهای اسلامی نشان دهند که با یکدیگر متحد هستند و در برابر اینگونه تجاوزات سکوت نمی‌کنند و قطعا مقاومت مردم فلسطین این کوته‌فکران را از پای می‌نشاند.
انتهای پیام/70005/صا30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها