امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96987
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی طی مطلبی در صفحه شخصی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی طی مطلبی در صفحه شخصی اجتماعی خود با عنوان «علت این همه بی دردی چیست؟»، به فجایعی که توسط رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه در حال جریان است پرداخت.

وی با بیان اینکه راجع به جنایات صهیونیست ها صحبت نمی کنم، می‌نویسد: چرا که از آنها جز جنایت، وحشی‌گری و ددمنشی انتظاری نیست، چون اساساً سازندگان این هویت ساختگی جز این ماموریتی برای این غاصبان طراحی نکرده اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه این نگاره اجتماعی خود می‌افزاید: این عناصر جمع شده از نقاط مختلف دنیا و تلاش‌گر برای قوام بخشی به رژیم جعلی اسراییل نیز خصوصیاتی جز این ندارند لذا جز مواجهه قدرتمند و مقابله به مثل چیزی مانع آنها نخواهد بود.

زاکانی بی‌دردی اکثر سران کشورهای اسلامی و سکوت و همراهی با این جنایات را روی دیگر این فاجعه عنوان و خاطرنشان کرده است: کرختی و سستی ملت‌ها هم فاجعه آمیز است، به راستی فقدان چه عاملی زمینه ساز این همه مصیبت شده است؟

وی با طرح پرسشی مبنی بر اینکه وظیفه ما در جهت دفاع از کیان اسلام، مسلمین و مستضعفان جهان بویژه مظلومین فلسطین چیست، به نگاره خود پایان می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها