امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96988
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
محمدجواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محمدجواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تشکیل مرکز وحدت اسلامی جوانان شیعه و سنی  در حزب متبوعش برای اولین بار در ایران اظهار داشت: تشکیل چنین مرکزی دغدغه همه مسئولان سیاسی و دینی کشور است و احزاب به سهم خود باید در توسعه و تقویت وحدت مسلمانان تلاشی جدی داشته باشند .

محمدی نوری با تأکید بر اینکه امنیت تا زمانی که وحدت تعریف نشود پایدار نخواهد بود، بیان داشت: مذاهب اسلامی باید بدنبال ایجاد شفافیت در مصادیق وحدت‌آفرین باشند و به این شکل در مقابل توطئه‌های غرب در ایجاد فتنه میان مسلمانان می‌توان ایستادگی کرد .

وی با بیان اینکه بزودی با بزرگان مذاهب اسلامی بویژه علمای اهل سنت در ایران دیدار خواهم داشت، گفت: آنچه امروز تکلیف ما است برقراری وحدتی سازنده و انقلابی میان جوانان شیعه و سنی است و به همین جهت بزودی با بزرگان اهل سنت دیدار خواهم کرد و از آنان می‌خواهم برای تقویت و توسعه وحدت، جوانان نخبه‌شان را به حزب معرفی نمایند تا با همکاری آنان شاهد تحقق اهداف عالی اسلام باشیم.

دبیرکل جمعیت جوانان رهنمود مقام معظم رهبری در خصوص جذب نخبگان مذاهب اسلامی را اولویت برنامه‌های حزب در این زمینه دانست و خاطرنشان کرد: دنیای اسلام بدون مرجعیت صالح، شایسته و مدبر نمی‌تواند در برابر دشمنان دین دوام بیاورد و به همین جهت جوانان در خط اول مبارزه قرار دارند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها