امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96991
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم خداشناس نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در نشست خبری 4 اتحادیه ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم خداشناس نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در نشست خبری 4 اتحادیه بزرگ دانشجویی که پیرامون محکومیت تجاوز وحشیانه اسرائیل به غزه در مقابل سازمان ملل متحد برگزار شد، گفت: امروز ما شاهد فجیع‌ترین خون‌ریزی در نوار غزه هستیم و به عنوان مردم مسلمان ایران می‌خواهیم به آنها بگوییم که دل‌های مستضعفان برای شما می‌تپد.

وی در رابطه با حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه افزود: این حملات می‌تواند پتانسیل خوبی برای ایجاد وحدت اسلامی در بین مسلمانان باشد.

خداشناس تاکید کرد: ماجرای فلسطین یک ماجرای ایدئولوژیک است و این هم برای ما و هم برای اسرائیل حیاتی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز در منطقه به برکت گروه‌های تکفیری جنگ‌هایی صورت می‌گیرد و حملات اسرائیل به غزه و همزمانی آن با فعالیت‌های گروه‌های تکفیری قابل توجه است.

وی ضمن اشاره به موضوع پروژه اسلام‌هراسی گفت: این بحث کاملا جدی است و امروز می‌بینیم که گروه‌های تکفیری بانی اسلام‌هراسی هستند و خوراک رسانه‌های غربی را در این رابطه تامین می‌کنند و این موضوع برای امت اسلام بزرگترین ضربه است و اینکه اسرائیل به خودش اجازه می‌دهد به نوار غزه حمله کند به خاطر به وجود آمدن این فضا است.

نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه مسئله فلسطین مسئله اصلی انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: ما به عنوان جنبش‌های دانشجویی بعد از گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی هنوز نتوانسته‌ایم تحلیل جامعی در رابطه با این جنگ و نزاع ایدئولوژیک داشته باشیم و متاسفانه به این تحلیل که فلسطین مسئله اصلی انقلاب اسلامی است و برای ما اولویت دارد نرسیده‌ایم و یکی از دلایل این موضوع شاید اصلی کردن و فرعی کردن مسائل باشد، ما باید تحلیل جامعی از مسائل داشته باشیم.

خداشناس اظهار داشت: حماس متشکل از یک جمع کثیری است که شاید تفکرات مختلفی داشته باشد و این موضوع دلیل نمی‌شود ما از جبهه مقاومت دست بکشیم به خاطر اینکه بعضی‌ها تحلیل متفاوتی از این ماجرا دارند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: یکبار دیگر به برادران و خواهران مظلوم غزه باید بگویم که این دل‌های مستضعفان است که برای شما می‌تپد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها