امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96992
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از دفتر امام جمعه قزوین، آیت‌الله هادی باریک‌بین در دیدار با اعضای شورای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از دفتر امام جمعه قزوین، آیت‌الله هادی باریک‌بین در دیدار با اعضای شورای نگهبان به نقش و اهمیت این نهاد تأثیرگذار در نظام اسلامی اشاره کرد و اظهار کرد: شورای نگهبان از جمله نهادهای موثر در حفظ و صیانت از ارزش‌های اسلامی است که باید برای تقویت این نظام از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنیم.

وی ادامه داد: اعضای شورای نگهبان مسئولیت بسیار سنگینی را در این کشور برعهده دارند که باید مهمترین هدف آن‌ها حفظ اقتدار، عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: ملت نیز وظیفه دارند تا شورای نگهبان را به عنوان نهادی قدرتمند و مردمی مورد حمایت قرار دهند.

باریک‌بین ضمن قدردانی از خدمات شایسته و ارزنده اعضای شورای نگهبان، خواستار حفظ حقوق و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.

امام جمعه موقت قزوین نیز در این دیدار با بیان اینکه شورای نگهبان حافظ نظام است، گفت: در کنار وجه اسلامیت، این نهاد صیانت از جمهوریت نظام را بر عهده دارد که مهمترین آن حق‌الناس و حق‌الله است.

حجت‌الاسلام محمدحسن باریک‌بین افزود: اگر به جمهوریت نظام لطمه وارد شود به اسلامیت نظام نیز ضربه وارد خواهد شد که در این بین نقش اعضای شورای نگهبان بسیار مهم و اساسی است.

وی به برگزاری انتخابات شایسته در استان قزوین اشاره کرد و گفت: ناظران باید همواره به دور از گرایش‌های خاص سیاسی و جناحی، امین مردم و حافظ سلامت آرای آن‌ها باشند.

باریک‌بین تأکید کرد: نظارت بر انتخابات وظیفه شورای نگهبان است که تاکنون در تمامی انتخابات تلاش کرده با همکاری نیروهای با اخلاق خود این وظیفه مهم را به خوبی انجام دهد.

وی عنوان کرد: مردم ایران با شرکت در انتخابات و رای دادن در مقابل تهدیدات دشمن ایستادگی می‌کنند و این نشانگر اعتماد و وفاداری مردم نسبت به نظام است.

انتهای پیام/2667/الف/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار