امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96998
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در جمع 400 نفر از دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی تشکیلاتی خط امام (ره) دانشگاه‌های تهران بزرگ حضور یافت.

 وی در این مراسم از مدنظر قرار دادن مطالبات امام (ره) و مقام معظم رهبری توسط تشکل‌های دانشجویی بخصوص بسیج دانشجویی حمایت کرد و گفت: حرکت بسیج دانشجویی در 20 سال گذشته را قابل دفاع می‌دانیم.

حیدری وضعیت موجود فرهنگی و سیاسی دانشگاه‌ها را در شأن دانشگاه اسلامی ندانست و با اشاره به زحمات و تلاش‌های دولت و تشکل‌های دانشجویی پس از پیروزی انقلاب گفت: اگر آن فعالیت‌ها نبود، وضعیت دانشگاه‌های ما بسیار بدتر از این بود، اما با این حال هنوز هم وضعیت امروز سیاسی و فرهنگی دانشگاه‌ها در شأن انقلاب اسلامی نیست.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان توقع خود و مجموعه بسیج دانشجویی از دولت و وزارت علوم را سرلوحه قراردادن مطالبات مقام معظم رهبری در رویکردها و اقدامات خود عنوان و تأکید کرد: این خط مشی اگر در دستور کار مجموعه آموزش عالی کشور قرار بگیرد می‌توانیم امیدوار باشیم که در طی سنوات آتی معضلات موجود حل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها