امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۳:۲۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 97
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 548
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، این بازیگر هم اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با تهیه‌کنندگان این فیلم است تا قرارداد بازی در آن را امضاء ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، این بازیگر هم اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با تهیه‌کنندگان این فیلم است تا قرارداد بازی در آن را امضاء کند.

ریکاردو د مونترئوت برای کارگردانی «چپاول» انتخاب شده است.به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، این بازیگر هم اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با تهیه‌کنندگان این فیلم است تا قرارداد بازی در آن را امضاء کند.

ریکاردو د مونترئوت برای کارگردانی «چپاول» انتخاب شده است. فیلم‌نامه این درام دلهره‌آور علمی تخیلی را مایکل گیلیو و جاستین مارکز به صورت مشترک نوشته‌اند.

فیلم‌نامه این فیلم براساس قصه یکی از فیلم‌های کوتاه مونترئوت نوشته شده و در یک آینده دور در شهر لس‌آنجلس اتفاق می‌افتد.

کاراکتر محوری قصه به نام کریس بلاک به صورت اتفاقی صاحب یک سری قدرت ویژه می‌شود،که به کمک آن می‌تواند رژیم حاکم را از بین ببرد.

زمانی که مسئولان حکومتی متوجه قدرت استثنایی کریس بلاک می‌شوند، تصمیم به نابودی وی می‌گیرند. به همین خاطر، یک موش و گربه‌بازی خطرناک بین کریس و مأموران دولتی آغاز می‌شود.

کریس بلاک از چنگ مأموران فرار می‌کند. او ضمن تلاش برای نجات جان خود، مبارزه با دولت دیکتاتور حاکم را نیز ادامه می‌دهد.

نقش کریس بلاک را در«چپاول» لیام همسورث بازی خواهد کرد. بقیه بازیگران این درام علمی تخیلی و دلهره‌آور هنوز انتخاب نشده‌اند.

مارک والبرگ بازیگر مطرح سینما،«چپاول» را در شرکت فیلم‌سازی خود تهیه می‌کند. اما وی در این فیلم، به عنوان بازیگر همکاری ندارد.

برخی شایعات تأیید نشده حکایت از آن می‌کند که والبرگ در «چپاول» در نقش یک مأمور علی‌رتبه بازی خواهد کرد که مسئول دستگیری کاراکتر کریس بلاک است.

گفته می‌شود کلید فیلم‌برداری «چپاول» برای اواسط فصل تابستان امسال زده می‌شود. هزینه تولید این فیلم حدود 40 میلیون دلار برآورد شده است.

لیام همسورث برادر کوچکتر کریس همسورث (بازیگر فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «نور» 1 و 2) است. او در دو سال اخیر در فیلم‌های «بازی‌های هانگر» و «بی‌مصرف‌ها 2» بازی کرده است.

وی تازه از بازی در قسمت دوم«بازی‌های هانگر» فارغ شده و فیلم «پارانویا» را آماده نمایش دارد. لیام همسورث کار بازیگری را از سال 2007 و به عنوان یک نوجوان در استرالیا شروع کرد.

او در سال 2009 با «آگاهی»(در کنار نیکلاس کیج) وارد صنعت سینمای آمریکا شد و «بازی‌های هانگر» در سال 2012 اولین فیلم و نقش مهم وی به حساب می‌آید.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها