امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97000
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
سیامک مره‌صدق در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جنایات صهیونیست‌ها در غزه گفت: همزمانی چند ...

سیامک مره‌صدق در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جنایات صهیونیست‌ها در غزه گفت: همزمانی چند اتفاق در سراسر جهان از جمله جنایات داعش در عراق و برگزاری مسابقات جام جهانی و ... باعث شده تا رژیم صهیونیستی از این موقعیت سواستفاده کرده و در زمانی که افکار عمومی جهان متوجه برنامه‌ها و اتفاقات مختلفی است، حملات خود را بار دیگر به نوار غزه از سر گیرد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی این موضوع را در نظر نگرفته که در هر شرایطی وجدان آگاه ملت‌های موحد دنیا در مقابل اقدامات غیر انسانی آنها خواهند ایستاد و این گونه رفتارهای صهیونیست‌ها جز اینکه بار دیگر عدم مشروعیت رژیم صهیونیستی را نشان دهد هیچ اثری در سطح افکار عمومی دنیا نخواهد داشت.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازمه ایجاد یک صلح پایدار درمنطقه و برقراری صلح عادلانه بودن شرایط صلح است و اگر بنا باشد تا یک آتش‌بس ظالمانه تحمیل شود این آتش‌بس دوامی نخواهد داشت و نمی‌تواند برای حفاظت از رژیم صهیونیستی مفید باشد.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: تا زمانی که بنای گفت‌وگو بین ملت‌های منطقه براساس صلح، برابری و عدالت نباشد و همه حق تعیین سرنوشت را نداشته باشند نمی‌توان به مشکلات موجود در خاورمیانه پایان داد.

وی افزود: هیچ گاه شاهد برخورد جدی سازمان‌های بین‌المللی با اقدامات غیرانسانی رژیم صهیونیستی نشدیم و این عدم برخورد رژیم صهیونیستی را در انجام جنایت علیه مردم فلسطین جری‌تر کرده است.

این نماینده اقلیت‌های دینی ایران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: جنایات رژیم صهیونیستی در قبال مردم فلسطین یادآور رفتار صدام حسین با مناطق شیعه‌نشین عراق و رفتارهای آلمان نازی در دوران جنگ جهانی اول و دوم بر علیه بشریت است و هیچ توجیه منطقی، عقلی و سیاسی برای آن قابل بیان نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها