امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97019
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله قرهی رئیس حوزه علمیه امام مهدی(عج) با حضور در همایش خط قرمز که ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله قرهی رئیس حوزه علمیه امام مهدی(عج) با حضور در همایش خط قرمز که عصر امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد اظهار داشت: برگزاری چنین همایش‌هایی بسیار خوب است و بررسی حقیقی موضوع این همایش را حاج سعید قاسمی بیان کردند و آنان که ایمان داشته باشند می‌فهمند درد و دل این بزرگوار درد اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: آنان که می‌گویند چرا این نوع همایش‌ها برگزار می‌شود باید بدانند که در ابتدا به نفع خودشان است چراکه برگزاری چنین همایش‌هایی از اینکه آنان بنی‌صدر دیگری شوند جلوگیری می‌کند البته اگر هوشیار و بیدار باشند.

این استاد حوزه در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری چنین جلساتی این است که اشتباهات بنی‌صدر و دوران اصلاحات تکرار نشود. صحبت دوستان سیلی است اما باعث می‌شود این افراد از خواب غفلت بیدار شوند.

وی با بیان اینکه هر کس از درد دین سخن بگوید به او برچسب افراط به او می‌زنند گفت: البته همین افراد هستند که از مسئولان دفاع می‌کنند به شرطی که آنان از مسیر ولایت خارج نشوند و همان دلواپسی امام و رهبری را داشته باشند نه اینکه مقام معظم رهبری بگوید بنده به مذاکرات امیدوار نیستم و یک مسئول دیگر روز بعد بگوید بنده به مذاکرات بسیار خوشبینم.

آیت‌الله قرهی در پایان خاطرنشان کرد: ما بر این عقیده هستیم که باید خودمان تولید کنیم و تولیدات خود را به جهان بفروشیم نه اینکه تنها خریدار باشیم. آیا نباید در این موارد دل‌نگران باشیم؟ ما به نفع خودتان صحبت می‌کنیم و از شما می‌خواهیم به اصل برگردید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار