امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97022
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در همایش خط قرمز ...

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در همایش خط قرمز که عصر امروز در حوزه هنری برگزار شد، گفت:‌ آقای رئیس‌جمهور می‌گوید باید فضای جامعه را به سمت فضای صلح امام حسن(ع) ببریم، اما رهبر معظم انقلاب چند سال پیش فرمودند انقلاب اسلامی، امروز در موقعیت بدر و خیبر است.

وی از غزه، لبنان و سوریه به‌عنوان نماد بدر و خیبر یاد کرد و افزود: امروز کل منطقه با ندای امام خمینی(ره) برخاسته است و نماد صلح امام حسن(ع) امروز، ‌توافق ژنو است و اگر هشیار نباشیم برنامه اقدام مشترک جامع خواهد بود.

کریمی قدوسی گفت: اگر نبود هشدار رهبر معظم انقلاب و تعیین خطوط قرمز از سوی ایشان امروز تیم مذاکره‌کننده با فاجعه‌ به کشور بازگشته بودند.

وی خاطرنشان کرد:‌ مقام معظم رهبری راه پیروزی را حاکمیت فرهنگ ایثار و فداکاری خواندند و خود نیز فرمودند جان ناقابلی دارم که تقدیم این مسیر می‌کنم.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ پشت صحنه بازی برد ـ برد نه برد ملت ایران است نه برد ملت آمریکا بلکه به این معناست که اگر آمریکاییان با ما توافق کردند، حزب دموکرات کرسی ریاست جمهوری آینده را این بار با جان کری تحویل بگیرد.

وی با ذکر این نکته که منافع ملی ما همانی است که در طول این 35 سال بر سر زبان‌ها داشتیم، گفت:‌ اگر منافع ملی ایران در مذاکرات لحاظ نشود، همچنان که توافق سعدآباد یک ننگ در تاریخ ما شد، برنامه اقدام مشترک نیز کاغذ پاره‌ای بیش نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار