امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97028
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اعلام کرد: این اتحادیه در راستای تحقق منویات معمار و بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل(ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به توسعه عالمانه و مدبرانه فرهنگ مهدویت، عضو ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی شد.

ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی با هدف فراگیر کردن فرهنگ مهدویت، انتظار و ایجاد همبستگی ملی و فرا ملی در راستای انتظار مهدویت، رفع انحرافات و دفع آسیب‌ها به منظور مراقبت از فرهنگ مهدوی، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های مهدوی و ساماندهی استفاده از ظرفیت تمام مؤسسات، سازمان‌ها مراکز و افراد در اجرای برنامه‌های مهدوی در حال فعالیت است.

رئیس ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی از سوی دفتر مقام معظم رهبری تعیین و به ستاد معرفی می‌شود که در حال حاضر حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد جمکران هستند.

از جمله وظایفی که به عهده اعضای شوراست می‌توان به ترسیم سیاست‌های کلی و راهبردی ستاد، تصویب برنامه‌های کلان ستاد و تصویب برنامه و بودجه ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی اشاره داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار