امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97029
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، تفاهمنامه همکاری مشترک با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در راستای ایفای ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، تفاهمنامه همکاری مشترک با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در راستای ایفای مأموریت‌های مرتبط با حوزه سلامت میان جمعیت هلال‌احمر و مجمع خیرین سلامت کشور به امضا رسید.

کمک یه ایفای مأموریت‌های بهداشتی، درمانی، دارویی، توانبخشی، امداد و نجات در مواقع عادی یا در زمان بروز حادثه از جمله مواردی است که طبق این تفاهمنامه طرفین ملزم به همکاری در آنها هستند.

همچنین هلال‌احمر و مجمع خیرین سلامت متعهد شدند که ارتقاء سطح کیفی و کمی همکاری‌ها در ایجاد انسجام و هماهنگی در خصوص رسیدگی به وضعیت جامعه خصوصاً بیماران و اقشار آسیب‌پذیر را در دستور کار قرار دهند و به راه‌اندازی مراکز درمانی خیریه در مناطق محروم و کم برخوردار کشور همت بگمارند.

مدت این تفاهمنامه 3 سال و تمدید زمان آن برای دوره‌های دیگر با موافقت طرفین امکانژذیر است.

در این زمینه رئیس کرمی معاون بهداشت هلال‌احمر گفت: این دو نهاد که امروز با یکدیگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده‌اند هر دو خاستگاه مردمی دارند و امیدواریم بتوانیم با توجه به این همکاری مشکلات عدیده مردم در بخش سلامت و توانبخشی مناطق محروم را رفع کنیم.

وی ادامه داد: ورود به اقدامات نوین درمانی و ارائه خدمات توانبخشی از دیگر اهدافی است که تفاهمنامه مشترک دنبال خواهد کرد.

معاون بهداشت هلال‌احمر همچنین از رئیس مجمع خیرین سلامت خواست تا به تکمیل و فعال‌تر شدن مراکز درمانی هلال‌احمر در خارج از کشور و کشورهای محروم نیز کمک کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها