امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9703
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس عصر امروز در ادامه بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور، به ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس عصر امروز در ادامه بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور، به پیشنهاد رضا عبدالهی نماینده ماه‌نشان برای بازگشت بند 20 به لایحه بودجه را مورد بررسی قرار دادند.

براساس این گزارش محمدرضا باهنر رئیس جلسه به پیشنهاد برخی نمایندگان این بند از لایحه را به کمیسیون تلفیق بازگرداند. برخی نمایندگان طی تذکر آئین‌نامه‌ایی به محمدرضا باهنر خواستار رأی‌گیری در رابطه با ارجاع بند 20 لایحه بودجه به کمیسیون تلفیق شدند؛ بنابراین با رأی‌گیری از مجموع 196 نماینده حاضر، این پیشنهاد با 122 رأی موافق، 11 رأی مخالفت و 6 رأی ممتنع به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

براین اساس بند 20 لایحه پیشنهادی دولت بدین شرح است:

به معاونت برنامه‌‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور اجازه داده می‌شود به منظور تأمین پیش‌پرداخت ریالی طرح‌هایی که از منابع تسهیلات مالی خارجی (فاینانس)‌ استفاده می‌کنند، نسبت به جابه‌جایی اعتبارات طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ایی اقدام نماید.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها