امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97032
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
 عطاءالله سلطانی‌صبور، رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ...

 عطاءالله سلطانی‌صبور، رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های این کمیته اظهار داشت: امروز مقرر شده است که در خصوص مصوبه اخیر مجلس در خصوص کلیات طرح استفساریه قانون الحاق 2 تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی بحث و بررسی‌هایی صورت گیرد.

وی افزود:‌به موجب این ماده، دانشجویان رشته‌های ستاره‌دار ورودی 88 دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران و دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه دکتر شریعتی تهران مشمول این قانون در وزارت آموزش و پرورش می‌شوند. 

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس عنوان کرد: اکنون این کمیته با بررسی این ماده قانونی، می‌‌خواهد بداند آیا دانشکده فنی و حرفه‌ای پسرانه کُردکوی استان گلستان نیز شامل این ماده قانونی می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط این دانشکده مانند دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه دکتر شریعتی تهران است، معتقدم می‌توان این دانشکده را نیز مشمول این قانون در وزارت آموزش و پرورش دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها