امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97038
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سهراب رحیم‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اطلاع واصله مبنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سهراب رحیم‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اطلاع واصله مبنی بر اینکه فردی اقدام به جمع‌آوری سوخت و تولید مواد شوینده در باغ‌های اسکو می‌کند موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در یک عملیات ماموران با بکارگیری منابع اطلاعاتی و کنترل نامحسوس و هماهنگی با مقام قضایی، باغی را که در آن اقدام به تولید مواد شوینده غیربهداشتی و غیراستاندارد می‌کردند شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از داخل باغ 2 هزار و 200  لیتر گازوئیل و 3 هزار بطری مایع جرم‌گیر و 50 بطری قرمز رنگ شبیه مواد شوینده برند خارجی از نوع شامپو و 2 هزار بطری خالی کشف شد.

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده در باغ در بازجویی اعتراف کرد اقلام کشف شده متعلق به پسرش (ر ـ ع) و همدستش (م ـ خ) است که مواد شوینده غیربهداشتی را تولید و در بازارهای محلی شهرهای اطراف به فروش می‌رسانند و گازوئیل را نیز به شهرهای مرزی قاچاق می‌کنند.

رحیم زاده افزود: در عملیاتی دیگر این متهمان نیز دستگیر و پرونده تشکیل و دادگاه ارسال شد.

آموزش مهم‌ترین راه تحقق رانندگی ایمن در اجتماع

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: آموزش مهم‌ترین راه تحقق رانندگی ایمن در جامعه است، این امر باعث کاهش تصادفات و خسارات جبران‌ناپذیر جانی و مالی خواهد بود.

رحیم‌زاده افزود: با ایجاد تعامل و مشارکت شهرداری سهند کلاس‌های فرهنگی و آموزشی دوره‌‌ای ویژه خانواده‌ها به منظور رانندگی ایمن در شهرداری اسکو برگزار شد.

فرمانده انتظامی اسکو در ادامه تصریح کرد: اقدامات آموزشی پلیس راهور برای نهادینه سازی فرهنگ ترافیک جهت کاهش تصادفات لازم و ضروری است و آموزش مهم‌ترین راه تحقق رانندگی ایمن در اجتماع است.

این مقام انتظامی ادامه داد: پلیس راهور شهرستان اجرای برنامه‌های آموزشی را در اولویت خود قرار داده و با حضور در مراکز آموزشی و کلاس‌های تابستانی سعی در کاهش تخلفات و جرائم راهور و ارتقای فرهنگ ترافیک دارد و از عموم مردم شهرستان درخواست کرد با حضور خود در این کلاس‌ها و رعایت قوانین و مقررات پلیس را در ارتقای فرهنگ ترافیک یاری کنند.
انتهای پیام/60001/ح30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها