امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97040
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
محمدرضا کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تا به امروز چند مراسم گلریزان در استان‌های مختلف برای ...

محمدرضا کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تا به امروز چند مراسم گلریزان در استان‌های مختلف برای حمایت از خانواده‌های  دارای چند معلول اظهار داشت: استان‌های خراسان جنوبی، رشت و تهران از جمله استان‌هایی هستند که تا به امروز مراسم گلریزان در آنجا برگزار شده است.

وی تصریح کرد: حضور خیرین و نیکوکاران در مراسم‌های گلریزان نسبت به سال‌های گذشته چشمگیر بوده به طوری که تا نیمه ماه مبارک رمضان حدود 4 میلیارد تومان جهت حمایت از خانواده‌های دارای چند معلول جمع‌آوری شده است.

کارگری خاطر نشان کرد: در ادامه ماه مبارک رمضان مراسم‌های گلریزان به صورت وسیع‌تر در استان‌ها برگزار خواهد شد و به طور مثال در استان تهران چندین مراسم گلریزان و با حضور خیرین و نیکوکاران برگزار خواهد شد.

سخنگوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور از برنامه‌ریزی این مجموعه برای صاحبخانه‌دار شدن خانواده‌های دارای چند معلول خبر داد و گفت: امسال بنا داریم تمامی خانواده‌هایی که 2 معلول دارند را خانه‌دار کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار