امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97048
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: فردی به هویت «ش ـ ن » ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: فردی به هویت «ش ـ ن » سابقه‌دار که در حین سرقت یک دستگاه خودروی پراید توسط عوامل گشت انتظامی کلانتری 18 تبریز دستگیر شده بود به همراه پرونده به این پلیس معرفی و پرونده جهت رسیدگی به اداره مبارزه با سرقت ارجاع داده شد.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی افزود: کارآگاهان به دلیل افزایش سرقت خودرو پراید و رهاسازی پس از سرقت قطعات و لوازم داخل آنها، موضوع را با حساسیت ویژه پیگیری کرده و تحقیقات علمی و تخصصی خود را از متهم آغاز کردند که وی ابتدا به سرقت سه دستگاه خودرو پراید اعتراف کرد که بلافاصله خودروهای فوق از سطح شهر جمع‌آوری و به پارکینگ انتقال داده شد.

وی ادامه داد: برای تحقیقات جامع و مبسوط مجددا متهم مورد بازجویی قرار گرفت و با جمع‌آوری قرائن و شواهد موجود در صحنه‌های سرقت ناچارا لب به اعتراف گشوده و به سرقت 17 دستگاه خودرو پراید دیگر اعتراف و بیان داشت که خودروهای فوق را پس از سرقت لوازم و محتویات داخل آنها به صورت بلاصاحب رها کرده است.

عباس‌زاده تصریح کرد: با راهنمایی متهم تمام صحنه‌های سرقت مورد بازسازی و شکات نیز شناسایی و پرونده تکمیلی به همراه طرفین به دادسرای عمومی تبریز ارسال و متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

رییس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی علت ارتکاب جرم از سوی متهم را اعتیاد سارق به مواد مخدر و تامین هزینه‌های آن، بی‌توجهی مالباختگان به هشدارهای پلیسی و عدم استفاده از امکانات ضد سرقت عنوان کرد.
انتهای پیام/60001/ح20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها