امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97051
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه‌‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه درباره بدهکاران بانکی، اظهار داشت: بنده چندین بار در ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه‌‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه درباره بدهکاران بانکی، اظهار داشت: بنده چندین بار در این خصوص توضیحاتی داده‌ام و بانک مرکزی اعلام کرده عزم جدی برای برخورد با بدهکاران بانکی دارد و امیدواریم در سال 93 شاهد معوقات بانکی نباشیم.

وی ادامه داد: افزایش معوقات بانکی از سال 90 تا سال 92 بوده است و امید است از سال آینده شاهد افزایش این معوقات نباشیم و معوقات به زودی پرداخت شود.

سخنگوی قوه قضاییه خاطر نشان کرد: با بانک مرکزی مذاکراتی درباره اختلاف لیست داشته‌ایم تا هر چه زودتر این مسایل حل و فصل شود و با عزم جدی شاهد افزایش معوقات بانکی نباشیم.

در ادامه این نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه در خصوص صادر کردن حکم ممنوع‌البیانی توسط دادگاه، اظهار داشت: دادگاه می‌تواند حکم ممنوع‌البیانی صادر کند و صدور چنین حکمی بستگی به دادگاه و قرائن دارد تا محرومیت‌هایی برای آن فرد ایجاد شود.

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای گفت: صدور چنین حکمی بسیار نادر است ولی در موارد خاص دادگاه می‌تواند محرومیت اجتماعی برای فردی داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار