امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97054
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه‌‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه در خصوص سخنان خطیب جمعه هفته گذشته مبنی بر اینکه ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه‌‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه در خصوص سخنان خطیب جمعه هفته گذشته مبنی بر اینکه دادگاه سران فتنه به دلیل بعضی از درخواست‌ها عقب افتاده است، گفت: اینطور که بنده از سخنان خطیب جمعه برداشت کرده‌ام نظر وی فرد خاصی است که در جلسه قبل نیز عرض کردم که دادگاه این فرد امسال تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به تعویق افتادن برگزاری دادگاه به مجموع شرایط بستگی دارد، در 11 مرداد امسال دادگاه آنی فرد تشکیل می‌شود و دادگاه برای آن روز تعیین وقت کرده است.

در ادامه این نشست اژه‌ای درباره اشاعه مطالب کذب در رسانه‌ها و برخورد قوه قضائیه با آنها اظهار داشت: بر اساس قانون انسان نمی‌تواند اشاعه مطالب کذب داشته باشد تا این مطالب دچار تشویش اذهان عمومی شود.

دادستان کل کشور گفت: هر مقدار محیط جامعه آرام باشد به نفع جامعه است و با اشاعه آن همه ضرر می‌کنند.

وی گفت: در صورت اشاعه مطالب غیر واقع دادستانی محل مربوطه می‌تواند به عنوان مدعی‌العموم وارد شود.

سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده «م.ر» از مسئولان دولت قبل اظهار داشت: حکم این فرد به زودی صادر می‌شود و دادگاه وی تمام شده ولی هنوز پایان رسیدگی اعلام نشده است و حکم هنوز صادر نشده است.

اژه‌ای درباره درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس مبنی بر ممنوع‌التصویری و ممنوع‌البیانی خاتمی اظهار داشت: دستگاه‌های ذیربط باید در این خصوص اقدام کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها