امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97056
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی فارس حجت‌الاسلام اژه‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری قوه قضائیه اظهار داشت: ما در مورد پرونده خاوری تلاش می‌کنیم و امیدواریم که ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس حجت‌الاسلام اژه‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری قوه قضائیه اظهار داشت: ما در مورد پرونده خاوری تلاش می‌کنیم و امیدواریم که کارها انجام شود تا او به کشور بازگردد اما تاکنون او را تحویل نداده‌اند و اقدام جدی نیز از ناحیه کانادا انجام نشده است.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: پرونده خاوری در دادگاه است و در نوبت رسیدگی قرار دارد اما در مورد وی محاکمه غیابی صورت نگرفته است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد محکومیت 8 تن از فعالان فیس بوکی گفت: ما اتهامی تحت عنوان اتهام فیس‌بوکی نداریم؛ البته در دادگاه انقلاب افراد به جرایم مختلف محکوم می‌شوند اما اینکه به عنوان فیس بوک باشد چنین نیست.

اژه‌ای در مورد شبکه‌های اینترنتی گفت: کسی مخالفتی با اصل آن ندارد اما مسئله چگونگی استفاده از این شبکه‌های اینترنتی است و اگر اقداماتی علیه امنیت ملی و عفت و اخلاق عمومی بوده است؛ اگر فکری نشود و اقداماتی انجام نشود کشور ضرر می‌کند.

وی به اقدامات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در این زمینه اشاره داشت و گفت: در مورد فیس بوک اقدامات کارگروه به قوت خود باقی است.

سخنگوی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: کارگروه طبق قانون و مصوبه تیرماه 88 تشکیل شده و در سال 88 نیز اجرایی شده که 6 عضو از دولت دارد که 6 وزیر یا نماینده وزیرند و دادستان نیز رئیس آن کارگروه و 6 عضو دیگر هم دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها