امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97057
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ‌علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به گری لوئیس هماهنگ‌کننده مقیم سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ‌علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به گری لوئیس هماهنگ‌کننده مقیم سازمان ملل متحد و نماینده برنامه عمران سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران (UNDP)، مراتب اعتراض شدید فرهنگستان علوم پزشکی کشور و جامعه پزشکی جمهوری اسلامی ایران را نسبت به حملات رژیم اشغالگر قدس به مردم بی‌دفاع فلسطین، به جوامع بین‌المللی اعلام داشت و این حملات ناقض حقوق بشر را محکوم کرد.
متن نامه به این شرح است:
جناب آقای گری لوئیس

هماهنگ‌کننده محترم مقیم سازمان ملل متحد و نماینده برنامه عمران سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران (UNDP)
سلام علیکم
با احترام، همانگونه که در جریان اخبار هستید در این روزهای ماه مبارک رمضان رژیم اشغالگر صهیونیستی به حمله به مردم بی دفاع فلسطین پرداخته است. سکوت مجامع بین‌المللی و محافل حقوق بشر در نادیده گرفتن این مظلومیت بی‌شرمانه در حالی است که بیش از دو سوم این قربانیان کودکان و زنان بی‌دفاع است و حتی گروه پزشکی و امداد‌گران و مراکز درمانی نیز مکرراً مورد تعرض این حملات هستند.

خواهشمند است اعتراض شدید فرهنگستان علوم پزشکی و جامعه پزشکی جمهوری اسلامی ایران را به جوامع بین‌المللی و از جمله سازمان ملل متحد اعلام داشته و از آنان بخواهید این اقدامات جنایتکارانه را محکوم کرده و هرچه سریعتر در صدد توقف آن برآیند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها