امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97059
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه‌‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصوص پرونده سرپرست سابق سازمان تأمین اجتماعی، ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه‌‌ای در شصت و پنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصوص پرونده سرپرست سابق سازمان تأمین اجتماعی، گفت: این پرونده هنوز به دادگاه نرفته و در حال پیگیری است.

محسنی‌اژه‌ای با تأکید بر اینکه این پرونده بیش از یک متهم دارد، گفت: دادستان اظهار داشت که ما نقطه‌نظرات کارشناسان و صحبت‌های متهمین را بررسی کرده‌ایم و من امیدوارم این پرونده هر چه زودتر به نتیجه برسد.

یکی از خبرنگاران گفت که ممکن است قانون جدید آئین‌دادرسی کیفری در آبان ماه اجرایی نشود و قوه قضاییه از مجلس فرصت بخواهد که اژه‌ای، گفت: اجرای این قانون مستلزم تعداد زیادی قاضی است.

وی ادامه داد: تشکیلات باید تغییر کند و ما صحبت‌هایی با مجلس داشته‌ایم اما به هر ترتیب زمانی که این قانون لازم‌الاجرا شود ما مطیع قانون هستیم، اگر توانستیم با مجلس صحبت کنیم و تأخیر را پذیرفت که هیچ وگرنه باید قانون را به اجرا درآوریم.

خبرنگاری گفت که یکی از مسئولین انتظامی مدعی شده که گروه داعش در مناطق سنی‌نشین تحرک دارد آیا در این زمینه پرونده‌ای به قوه قضاییه فرستاده شده است که اژه‌ای گفت من یک بار دیگر هم گفتم که تحت این عنوان تا الان مشکلی نداشته‌ و پرونده‌ای تشکیل نشده است حال در آینده چه پیش آید معلوم نیست.

خبرنگاری گفت که اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه گشت‌های موتورسوار انصار برای تذکر به بدحجابان وارد می‌شوند آیا از نظر قوه قضاییه این موضوع اشکالی ندارد که دادستان کل کشور، گفت: در این زمینه ما یک ضابط عام یعنی ناجا را داریم و در پاره‌ای مواقع ضابط خاص مانند بسیج وارد می‌شود، در بحث تذکر به بدحجاب‌ها تنها کسانی که دارای مسئولیت قانونی هستند و کارت دارند می‌توانند این کار را انجام دهند، کارت ضابطین مشخص است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها