امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97062
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: تیمهای اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: تیمهای اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با نفوذ در باندهای قاچاق مواد افیونی و اقدامات وسیع اطلاعاتی به سرنخ هایی از ورود محموله سنگین مواد مخدر از افغانستان به داخل کشورمان و سپس قاچاق این محموله به مشهد دست یافتند.

سردار بهمن امیری مقدم افزود: ردزنی های اطلاعاتی پرونده بلافاصله آغاز و ماموران انتظامی خودروی تریلر حامل مواد مخدر که از استان جنوبی کشوربه سمت مشهد در حرکت بود را به طور نامحسوسی تحت کنترل قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: خودروی تریلر نفت کش ساعت 17:29 روز بیست و دوم تیرماه وارد مشهد شد و ماموران انتظامی این خودرو را در پایانه بار طرق  توقیف و راننده 45 ساله آن را نیز دستگیر کردند که در بازرسی از خودروی فوق یک هزار و چهار کیلوگرم مواد مخدر تریاک که در 9 بسته به صورت ماهرانه ای در بدنه خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها