امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97078
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «زیاد ابو عمرو»، معاون محمود عباس، رئیس تشکیلات خود گردان فلسطینی در رام الله ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «زیاد ابو عمرو»، معاون محمود عباس، رئیس تشکیلات خود گردان فلسطینی در رام الله و «جواد عواد»، وزیر بهداشت دولت توافق ملی فلسطین بررسی اوضاع بخش بهداشت و درمان غزه که این روزها حملات شدید رژیم صهیونیستی را تحمل می‌کند و رفع نیازهای این بخش راهی غزه شدند، اقدامی که از سوی بسیاری از کارشناسان اقدام با تاخیر توصیف شد.

«رامی الحمد الله»، رئیس دولت توافق ملی فلسطین روز گذشته اعلام کرد که پس از رایزنی با محمود عباس تصمیم گرفته است تا زیاد ابو عمرو و جواد عواد را در حمایت از ایستادگی و مقاومت ملت فلسطین در برابر تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی راهی نوار غزه کند.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که «عاطف أبو سیف»، از رهبران جنبش فتح حمله شدیدی را علیه الحمد الله و وزرای کابینه‌اش در رام الله انجام داد و وظیفه دولت وی را به عنوان دولت وفاق ملی و مسئولیتش در قبال نوار غزه و آنچه در آن جریان دارد، زیر سوال برد.

ابو سیف تاکید کرده بود که دولت وفاق ملی فلسطین به جای اینکه جلسات خود را در رام الله برگزار کند، باید آنها را به شکلی مستمر در غزه و در کنار مردمش برگذار کند.

وی همچنین تاکید کرده بود که جای وزیر بهداشت دولت وفاق ملی هم اکنون در بیمارستان «الشفاء»، بیمارستان مرکزی و اصلی شهر غزه است که در آن صدها زخمی بستری شده‌اند، نه در وزارتخانه‌اش در رام الله.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار