امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97120
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی نجفعلی میرزایی مدیرعامل خانه کتاب، منوچهر اکبری به سمت سردبیری فصلنامه تخصصی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی نجفعلی میرزایی مدیرعامل خانه کتاب، منوچهر اکبری به سمت سردبیری فصلنامه تخصصی نقد کتاب ادبیات منصوب شد.

متن حکم مدیرعامل خانه کتاب به این شرح است:
جناب آقای دکتر منوچهر اکبری
سلام علیکم
ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت بهار قرآن و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، نظر به سابقه درخشان شما در حوزه زبان و ادبیات فارسی و موفقیت های قابل توجه شما در سردبیری کتاب ماه ادبیات، جناب عالی را به سردبیری فصلنامه تخصصی نقد کتاب ادبیات منصوب می نمایم.

امیدوارم با تکیه بر لطف الهی و با بهره گیری از پشتکار و تجربه خود و کارشناسان این عرصه، آغاز فصلنامه تخصصی نقد، بررسی و واکاوی کتاب ادبیات ایران در این ماه پر برکت به دست توانای شما سرفصل جدیدی برای ارتقابخشی به محصولات علمی این میدان باشد.

این فصلنامه تخصصی نقد کتاب، از سری جدید فصلنامه های تخصصی نقد کتاب ایران است که مؤسسه خانه کتاب ایران اخیرا در لبیک به برخی از راهبردهای رهبری معظم انقلاب اسلامی در ضرورت توسعه نقد و بررسی، مهندسی و مدیریت کتاب ایران راه اندازی کرده است. چنان که به مناسبت آغاز به کار دیگر فصلنامه های تخصصی تأکید شد، این فصلنامه های تخصصی منحصرا در حوزه نقد و بررسی کتاب کار خواهند کرد و در واقع به عنوان بخش جدیدی از مدیریت نشر ایران به شمار می آید تا کتاب های خوب و وزین و یا قابل نقد و واکاوی به طور طبیعی و با روند و روالی ثابت در چرخه نقد و بررسی قرار گیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها