امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97126
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 125
«حسین تبریزی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: علی سلیمانی جدیدترین بازیگری است که به این کار پیوسته و به نوعی در «کیفر»  حضور ...

«حسین تبریزی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: علی سلیمانی جدیدترین بازیگری است که به این کار پیوسته و به نوعی در «کیفر»  حضور افتخاری دارد و به اندازه یک سکانس کوتاه همراه این مجموعه تلویزیونی خواهد بود.

وی تصریح کرد: در سکانسی که با هنرنمایی علی سلیمانی تصویربرداری شده، عطا که برای قرائت فاتحه بر سر مزار نوید رفته حواسش پرت مردی می شود که بر مزار دیگری نشسته و بی تاب است. 

تبریزی گفت: تصویربرداری این سکانس روز گذشته با بازی امیردژاکام و علی سلیمانی در بهشت زهرا پایان گرفت و گروه برای ضبط بخش های باقی مانده این سریال به یک ساختمان عمرانی در جنت آباد تهران نقل مکان کردند.

این تهیه کننده درباره سریال شب‌های قدر شبکه دو گفت: سریال مناسبتی بهانه‌ای برای آماده کردن فضا برای بینندگان است، در حقیقت ما به عنوان برنامه ساز باید بتوانیم در ایام مختلف متناسب با نیاز مخاطب و به فراخور مناسبت‌هایی مثل شبهای قدر آثاری ملموس و باور پذیر تولید کنیم، آثاری که مخاطب با آن ارتباط برقرار کند.

وی تصریح کرد: تدوین مینی سریال «کیفر» به طور هم زمان پیگیری می شود و مهدی کوررنگی ساخت موسیقی آن را هم آغاز کرده است.

«کیفر» کاری از گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو سیماست که با محوریت  عدالت طلبی و تاثیر آن بر زندگی افراد در حال تولید است.

این مینی سریال در 6 قسمت 40 دقیقه ای به روایت زندگی دو دوست می پردازد که در اوج رفاقت به واسطه اتفاقی در دو سوی ترازوی عدالت مجبور به انتخاب می شوند و هر یک به دنبال گذشته خود می گردد . در حقیقت این مینی سریال کنکاشی است در سبک زندگی  دو خانواده که هرکدام در مشکلاتی غوطه ورند و با تدبیر و همدلی و آمیزهای دینی بر آن فائق می‌آیند اما...

این سریال با بازی کامبیز دیر باز در نقش جهان، امیر دژاکام در نقش عطا، فریبا کوثری در نقش نرگس و فریبا متخصص در نقش فرخنده  و تیرداد کیایی، اتابک نادری، سیروس همتی، داوود شیرعلی، فریبا طالبی، مینا دلشاد، حمید شریف زاده و با حضور علی سلیمانی و محسن افشانی تولید خواهد شد.

فیلمنامه «کیفر» را حسین تبریزی و عباس مرادیان نوشته اند و از دیگر عوامل آن می توان به داوود شیرعلی مجری طرح ، رضا شیخی مدیر تصویربرداری، احمد اردلان مدیر صدابردار ی،  محمدرضا  قومی طراح گریم، بهاره امینی طراح صحنه و لباس ، خیرا.. تقیانی پور بازیگردان، امیر سلیم خانی برنامه ریز ، امیر فارقی دستیار اول کارگردان ، سمیه شهرابی منشی صحنه ، نادر محمدی جانشین تولید و همایون نوذر عکاس اشاره کرد.

مجموعه تلویزیونی که «کیفر» صبح شنبه ، 31 خرداد در تهران کلید خورد، برای شب‌های قدر ماه مبارک رمضان در حال تولید است و در این ایام در باکس جداگانه ای روی آنتن شبکه دو سیما می رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار