امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97131
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مهدی فرجی» مدیر شبکه یک  سیما یکشنبه شب به همراه رحمان سیفی آزاد مدیر گروه مجموعه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مهدی فرجی» مدیر شبکه یک  سیما یکشنبه شب به همراه رحمان سیفی آزاد مدیر گروه مجموعه‌های تلویزیونی و محمدرضا پورحسن مدیر روابط عمومی این شبکه در محل تصویربرداری سریال پرده نشین واقع در بوستان ولایت حاضر شدند.

این سریال تلویزیونی که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما به کارگردانی «بهروز شعیبی» و تهیه‌کنندگی «سیدمحمود رضوی» در حال تولید است قرار است محرم امسال در 30 قسمت 40 دقیقه‌ای از این شبکه پخش شود.

مهدی فرجی در این بازدید ضمن گفت‌وگو با عوامل سریال پرده نشین گفت: حدود یک سال می شود که بهروز شعیبی روی فیلم نامه این سریال که داستان اجتماعی دارد، کار می کند.  این سریال در بطن خود مسائل دینی و زندگی طلاب را بازگو می‌کند و روحانیت در آن دارای نقش بسیار جدی است و  ما در این سریال کارکرد دین را بر بستر روزمره زندگی مردم می بینیم.

مدیر شبکه اول سیما در  ادامه شعیبی را یکی از کارگردان های خوب دانست و افزود: شعیبی به عنوان یک کارگردان جوان،  به خوبی فضایی که در این سریال وجود دارد را می شناسد و در این فضاها و موضوعات کار کرده است.

وی افزود: به نظر من پرده نشین به عنوان نخستین کار شعیبی، این سریال کار موفق و جذابی خواهد شد.

فرجی همچنین درباره عوامل و دست اندرکاران این سریال هم گفت: در این سریال بازیگران باتجربه، کارکرده و خوبی حضور دارند که در کنار  عوامل پشت دوربین و صحنه که تجربیات موفقی داشته اند، امیدوار هستیم یک کار بسیار خوب جذاب را  در محرم و صفر امسال پخش کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها