امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97142
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون نشست شب گذشته دولت و مجلس و خبر وزیر ارشاد از «تشکیل شورا نظارت بر انتشار کتاب» اظهار داشت: شب گذشته وزیر ارشاد توضیح بیشتری در خصوص تشکیل این شورا ندادند، اما ما شورای نظارت بر نشر کتاب داریم که در آن مشخص شده از لحاظ قانونی وظیفه ممیزی و نظارت محتوا داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آن به معاونت فرهنگی وزرات ارشاد مسئولیت چاپ و نشر سپرده شده است، که چند وظیفه مهم برعهده دارند، نخست ممیزی و حمایت‌هایی از حوزه چاپ و نشر و یا سوبسید به چاپخانه‌ها و... از جمله وظایف این معاونت است. اما اگر منظور وزیر ارشاد همان شورا است که تکلیف قانونی دارد و ممیزی را انجام می‌دهد باید بگویم مطلب جدیدی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که شاید این شورای نظارت بر انتشار کتاب که وزیر ارشاد آن را مطرح کرده در قالب شورایی بالادستی قرار است تشکیل شود، از آن ابراز بی اطلعی کرد و گفت: وزیر ارشاد خودشان باید توضیح بیشتری دهند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها