امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97150
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،21 اثر جدید نقاشی و خوشنویسی از 16 هنرمند جایگزین تعدادی از آثار قبلی بخش تجسمی نمایشگاه قرآن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،21 اثر جدید نقاشی و خوشنویسی از 16 هنرمند جایگزین تعدادی از آثار قبلی بخش تجسمی نمایشگاه قرآن شد.

آثاری از ایرج نعیمایی، رضوان صادق زاده، کاظم چلیپا، جواد نوبهار، رضا هدایت، عرفان شهیاد، عبدالله رحیمی، محمد غفوری منش، بهرام حنفی، جواد صادقی، علی دایم امید، مسعود فاضلی مقدم، محمد اکبر دفتری، لیلا اسلامی، حمید جعفری و رامین مهدی نژاد از 22 تیرماه به بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه قرآن اضافه شد.

در بخش هنرهای تجسمی این نمایشگاه  111 اثر از 74 هنرمند ارائه شده که از جمله آثار هنرمندان شاخص کشور مانند غلامحسین امیرخانی، کیخسرو خروش، یدالله کابلی خوانساری، سیدمحمد احصایی، نصرالله افجه ای، جلیل رسولی در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نقاشی خط و نگارگری را می توان در این نمایشگاه دید.

آثار ویدئو آرت « بهشت و جهنم» ( احمد نادعلیان)، آفرینش (شیرین پیله وری)، فریده شاهسوارانی ، مرتضی احمد وند و امیر دستمردی و آثار چیدمان درخت زیتون اثر زنده یاد دکتر عبدالمجید حسینی راد و حیات پس از مرگ اثر حسین خسروجردی و چیدمانی از وحید همای نیز در بخش هنر جدید بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده است.

کارگاه نقاشی دو روزه نیز از برنامه های دیگر بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بود که با حضور چهار هنرمند برگزار شد.

بخش هنرهای تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با همکاری دفتر هنرهای تجسمی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز برگزار شده است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها