امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97153
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضرغامی در این بازدید که در فضایی صمیمی برگزار شد، پوشش بازی‌های جام جهانی 2014 برزیل را در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضرغامی در این بازدید که در فضایی صمیمی برگزار شد، پوشش بازی‌های جام جهانی 2014 برزیل را در رسانه ملی گسترده ارزیابی کرد و گفت: هم در حوزه خبر، هم در سیما و هم در صدا برنامه‌ها و گزارش‌های خوب و موفقی از این مسابقات پخش شد.

وی افزود: همه 64 بازی این جام از سیما و صدای جمهوری اسلامی پخش شد و در کنار آن کارشناسان خبره فوتبال تحلیل‌های خوبی را به مخاطبان ارائه دادند و در مجموع پوشش خوبی بر جام جهانی 2014 برزیل داشتیم.

رییس رسانه ملی یادآور شد: امسال هم حمایت رسانه ملی از تیم ملی ادامه خواهد یافت و فوتبالیست‌های کشورمان مطمئن باشند در بازی‌های جام ملت‌های آسیا رسانه ملی از آنها حمایت کامل خواهد کرد.

ضرغامی در پایان این بازدید درباره موضوع غزه و حملات صهیونیست‌ها همزمان با برگزاری بازی‌های جام جهانی فوتبال گفت‌: صهیونیست‌ها احساس می‌کردند از سرگرمی رسانه‌ها به بازی‌های جام جهانی بهره خواهند برد تا جنایت‌هایشان مخفی بماند اما دیدیم که رسانه‌های مستقل به خصوص رسانه ملی در شبکه‌های داخلی و به ویژه برون‌مرزی بیشترین اطلاع رسانی را از این جنایات کردند تا اوج قصاوت‌های آنان را در کشتار مردم بی دفاع غزه برای مردم دنیا بازگو کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها