امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۰۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9717
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فتح الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فتح الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه طی تذکری در صحن علنی مجلس اظهار داشت: تذکر بنده به آقای احمدی نژاد است؛ امروز یکی از مهمترین مسائل جامعه ما که ذهن اکثر خانواده‌ها را به خود مشغول کرده بحث بیکاری است؛ آقای احمدی نژاد وعده ایجاد 2.5 میلیون شغل را داد و ما از وی می خواهیم سهم هر استان از این تعداد شغل را مشخص کند.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، گفت: امروز گردنه پاتاق در گیلانغرب جوابگوی بار ترافیکی نیست و انتظار ما این است هر چه سریعتر دستورات لازم در این راستا داده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تذکری به وزیر ورزش و جوانان نیز خاطرنشان کرد: مردم منطقه سرپل ذهاب از عدم امکانات ورزشی، استخر و سالن های ورزشی به ویژه برای بانون و خانواده ها رنج می برند که لازم است در این راستا نیز اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم قصرشیرین در تذکری به وزیر بهداشت گفت: یکی از بخش های منطقه سرمست گیلانغرب که بیش از 20 هزار نفر جمعیت دارد حتی یک درمانگاه ندارد و انتظار ما از وزیر بهداشت نیز اتخاذ اقدامات لازم در این راستا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار