امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97184
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۷
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از ویژگی های مثبت سازمان لیگ برگزاری جشن های مفصل و مجلل و فوتبالی در اختتامیه های لیگ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از ویژگی های مثبت سازمان لیگ برگزاری جشن های مفصل و مجلل و فوتبالی در اختتامیه های لیگ برتر و جام حذفی است. مراسمی که مهدی تاج بارها از اینکه مراسمی شایسته فوتبال ایران برگزار کرده به مجموعه سازمان لیگ بالیده است و اهالی فوتبال هم با همین ذهنیت شب گذشته قدم به مرکز همایش های برج میلاد گذاشتند.

حاضرین( آنهایی که فوتبالی بودند) تصور می کردند قرار است مراسمی با شکوه و با حضور چهره های سرشناس ورزش و فوتبال برگزار شود اما این مرتبه ظاهرا همه چیز تغییر کرده بود.

به جای مراسم مجلل، شام مفصل و افطاری خوبی به مدعوین داده شد. قبل از افطار هم با فیلم سینمایی رد کارپت! رضا عطاران از میهمانان پذیرایی شد. میهمان هایی که بیشتر اقوام و بستگان و دوستان کانون ایران نوین، حامی مالی لیگ را تشکیل می دادند.

بیشتر تیم های لیگ برتر از استقلال و پرسپولیس گرفته تا ذوب آهن و سپاهان  و تراکتورسازی در ترکیه اردو زده اند و به همین دلیل مدیران و سرمربیان این تیم ها در این مراسم غایب بودند!

معدود چهره های فوتبالی را می توانستید در سالن بزرگ مرکز همایش های برج میلاد مشاهده کنید که آنها هم ترجیح داده بودند فقط برای مراسم قرعه کشی به سالن بیایند و شاید هم حق داشتند آنها فوتبالی بودند و خیلی تمایلی به دیدن فیلم سینمایی در مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال نداشتند.

خود مراسم قرعه کشی هم اگرچه از تلویزیون پخش مستقیم شد اما به دلیل اینکه بینندگان تلویزیونی خیلی با قاعده و قانون قرعه کشی لیگ آشنا نبودند و توضیح کافی هم در وقت برگزاری مراسم داده نشد به نظر می رسید که هواداران فوتبالی هم که در خانه بودند، کمی گیج شده بودند و نمی دانستند بر چه اساسی برنامه مسابقات طراحی می شود.

در سالن هم شرایط همین بود به خصوص اینکه بسیاری از میهمانان سالن مراسم را با سالن زیبایی! اشتباه گرفته بودند و اصلا نمی دانستند که غلامرضا بهروان چه کسی است و چه می گوید!

به هر حال مراسم پایان حیرت انگیزی هم داشت رضا یزدانی خواننده ترانه خلیج فارس را در حالی خواند که تقریبا سالن خالی شده بود، مراسم رونمایی از لوگوی سازمان لیگ و لیگ برتر هم مشخص نشد که چه شده است!

به هر حال شاید سازمان لیگ و مهدی تاج با برگزاری این مراسم باید بیشتر دقت کنند و بدانند که افسار فوتبال را به طور کامل در اختیار حامی مالی ندهند، در غیر این‌صورت ممکن است لیگ برتر به بیراهه برود.

فیفا که بزرگ‌ترین کانون فوتبالی دنیا است، اسپانسرها نقش کلیدی در آن ایفا می کنند، اما تصمیم فوتبالی و برنامه ریزی فوتبالی آن به دست اهالی فوتبال است و حامیان مالی فقط در کنار این رشته پرطرفدار از مزایای مالی آن بهره‌مند می‌شوند.

در مراسم شب گذشته قرعه کشی لیگ برتر سایه تجاری‌اش بر مباحث فوتبالی غلبه می کرد، بنابراین از این اتفاق درس گرفت. درس برای روزهایی که در پیش است، مثلا تا چند روز دیگر قرار است سازمان لیگ مراسم انتخاب برترین های فوتبال ایران برگزار کند بنابراین می توان در آن مراسم نقش فوتبالی ها را پر رنگ تر کرد و یک میهمانی کاملا فوتبالی ترتیب داد.

مردم و علاقمندان فوتبال در دو فصل گذشته نمره قابل قبولی را به عملکرد مدیران سازمان لیگ و اینکه استقلال فوتبالی خوبی داشته، داده‌اند، بنابراین همین رویه باید با قدرت بیشتر در دستور کار سازمان لیگ قرار بگیرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها