امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97199
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشار تصاویری از دوچرخه سواری «سعد حریری» نخست وزیر اسبق لبنان در خیابان‌های عربستان سعودی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشار تصاویری از دوچرخه سواری «سعد حریری» نخست وزیر اسبق لبنان در خیابان‌های عربستان سعودی با حرف و حدیث‌های بسیاری همراه شد.

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی، حریری را در برافروختن آتشی که رفته رفته لبنان را می‌خورد سهیم می‌دانند و از اینکه به جای تلاش به منظور خروج کشورش از خلأ سیاسی، به فکر خوشگذرانی و گرفتن عکس‌های «سلفی» است، ابراز عصبانیت کردند.
یکی از کاربران با بیان اینکه «گویی شیخ سعد حریری، ‌دوچرخه سواری را از «احمد الاسیر» شیخ سلفی لبنان به ارث برده است»، تاکید کرد که این عکس‌ها حقیقت حریری را برای مردم لبنان رسوا کرد. احمد الاسیر شیخی سلفی است که او هم اکنون از دست عدالت و دستگاه قضای لبنان فراری است.
بر اساس این گزارش، پایگاه خبری «الحدث نیوز» نیز نوشت: «سعد حریری» روزهایش را با دوچرخه سواری می‌گذراند و مشکلات لبنان هیچ اهمیتی برایش ندارد. شیخ خندان وقتی برای گرفتن عکس «سلفی» با شهروندان سعودی پیدا کرده.. کاش می‌آمد و در خیابان‌های لبنانی دوچرخه سواری می‌کرد!.

یکی دیگر از کابران نوشت: برای اولین بار است که یک گاو خندان را در حال گرفتن عکس سلفی می‌بینم.

شهروندان لبنانی اصرار سعد حریری بر کاندیداتوری «سمیر جعجع» رئیس حزب «نیروهای لبنانی» برای ریاست جمهوری لبنان را عامل اصلی خلأ سیاسی در کشورشان می‌دانند؛ جعجعی که متهم اصلی ترور «رشید کرامی» نخست وزیر اسبق لبنان است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها