امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97203
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم،‌ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم،‌ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اطلاعیه‌‌ای صادر کرده است.
در این اطلاعیه آمده است:بار دیگر رژیم سفاک و جعلی صهیونیستی در تجاوزی وحشیانه و ظالمانه اقدام به کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌پناه و بی‌گناه فلسطین کرده است و بیش از پیش فجایع غمباری را رقم زده است و زخمی دیگر بر پاره تن جهان اسلام نشانده است و مردم عزتمند و روزه‌دار این سرزمین را آماج حملات ناجوانمردانه خویش قرار داده‌اند.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه تصریح شده است: در غزه، زنان و کودکان به خاک و خون کشیده می‌شوند و خانه‌ها، مساجد و بیمارستان‌ها هدف قرار می‌گیرند، اما خبری از مدعیان حقوق بشر نیست.

این اطلاعیه می‌افزاید: جای اندوه و بسی تأسف است که در این ظلم عظیم مجامع بین‌المللی به جای محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم متجاوز و جنگ‌طلب، بر طبل حمایت از ظالم می‌کوبند و مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را عامل اصلی جنگ معرفی می‌کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تجلیل از مقاومت مردم قهرمان فلسطین و با تأکید بر مسئولیت حقوقی و اخلاقی دبیر کل سازمان ملل و مجامع بین‌المللی و حاکمان و شخصیت‌های دینی، سیاسی و اجتماعی جهان به ویژه جهان اسلام خاطرنشان می‌سازد عمق جنایات اسرائیل چنان است که صرف محکومیت از سوی کشورها و سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان همکاری اسلامی کافی نیست، بلکه باید با اقدامی جمعی عوامل جنایتکار رژیم صهیونیستی را به دلیل زیر پا گذاشتن بدیهی‌ترین مقررات بین‌المللی و حقوق بشر‌دوستانه مورد تعقیب و محاکمه فوری در دادگاه کیفری بین‌المللی قرار دهند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مراتب همدردی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد و همه مسلمانان را دعوت به وحدت جهت دفاع از ملت مظلوم فلسطین و تلاش برای نابودی این رژیم منحوس فرا می‌خواند.

انتهای پیام/2258
برچسب ها:
آخرین اخبار