امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97205
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 82
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، روزنامه آمریکایی «لس‌آنجلس تایمز» طی گزارشی در زمینه آخرین روند مذاکرات هسته ای ایران با ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، روزنامه آمریکایی «لس‌آنجلس تایمز» طی گزارشی در زمینه آخرین روند مذاکرات هسته ای ایران با قدرت‌های جهانی نوشت: مذاکره کنندگان ایران در خفاء مجموعه‌ای از ایده‌ها را برای حل اختلاف با قدرت‌های جهانی بابت موضوع ظرفیت غنی سازی ایران بیان کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، تیم آمریکایی حاضر در وین نیز از پیشرفت در برخی موارد سخن گفت اما تاکید می‌کند که اختلاف بابت غنی سازی پابرجاست. ایران خواهان افزایش برنامه غنی سازی است اما قدرت‌های جهانی بر کاهش این برنامه تاکید دارند.

یکی از ایده‌های ایران فعالیت 9400 سانتریفیوژ برای طول مدت توافق است که البته شبیه پیشنهاد این کشور در سال 2005 می‌باشد و به نظر می‌رسد در مقطع کنونی از سوی قدرت‌های جهانی مورد توجه قرار نگیرد.

لس‌آنجلس تایمز  در خاتمه  با اشاره به سخنان  اخیر فرمانده کل قوای ایران و ادعای همیشگی غرب و تهمت به برنامه‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی می‌نویسد:این پیشنهاد ایران اگر با ایده‌های دیگر ترکیب شوند می‌توانند باارزش باشند.
انتهای پیام/
   
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها