امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97210
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، هواپیمایی ترکیش در همکاری با سیاست‌های اتخاذ شده از سوی نهادهای حکومتی این ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، هواپیمایی ترکیش در همکاری با سیاست‌های اتخاذ شده از سوی نهادهای حکومتی این کشور در دشمنی با حکومت سوریه و عراق، در اقدامی بی‌سابقه تاکنون حجم بالایی از ترویست‌های تکفیری را از کشور های مختلف دنیا مخصوصاً اروپایی به سوریه و یا عراق منتقل کرده است.

انتقال 91 تاجیک با پرواز شماره 254 ترکیش به عراق اعزام شدند

این شرکت هواپیمایی در یکی از آخرین اقدام های خود 91 نفر را از تاجیکستان به عراق منتقل کرده است.

ترکیش ایرلاین در تاریخ 11/4/93 با شماره پرواز 254 در ساعت 21:10 این تعداد تبعه تاجیک را از دوشنبه پایتخت این کشور به استابول منتقل کرده است.
 
دبیر اول سفارت عربستان در دوشنبه مسئول جذب و سازماندهی

سفارت «عربستان» ستاد جذب، سازماندهی و هدایت تروریست‌ها از کشور تاجیکستان و شهر دوشنبه می‌باشد که «أبو طارق» دبیر اول این سفارتخانه مسئولیت مالی این ستاد را برعهده داشته و هزینه این اقدامات را پرداخت می‌کند.

این هواپیمایی تاکنون حدود یک هزار جنگجوی تکفیری که تبعه تاجیکستان می‌باشند را از این کشور به عراق منتقل کرده است.

چندی پیش نیز خبرنگار فارس در بغداد سندی منتشر کرد که نشان می‌داد سفارت قطر در طرابلس، پایتخت لیبی به جذب 1800 تبعه مغربی و شمال آفریقایی جهت آموزش و اعزام به عراق برای پیوستن به صفوف گروه تروریستی داعش اقدام کرده است. 

این سند که مهر و امضای «نایف عبد الله العمادی»، کاردار سفارت قطر در طرابلس را در ذیل خود داشت، تاکید می‌کرد که آموزش نظامی عناصر به خدمت گرفته شده که سلاح‌های سنگین را نیز در برمی‌گیرد، در پایگاه‌های نظامی الزنتان، بنی غازی، الزاویه و مصراته در لیبی انجام شده است.

هزاران تروریست تکفیری از بیش از 81 کشور جهان یعنی از خاورمیانه، اروپا، کانادا، آمریکا از طریق خاک ترکیه و اردن وارد خاک سوریه و عراق شده‌اند و در جنگ این دو کشور، شرکت کرده اند.

حضور این تروریست ها بدون حمایت مقامات و آژانس‌های جاسوسی غربی - عربی  در این جنگ امکان پذیر نیست که در این بین کشور ترکیه سهم بسزایی را به خود اختصاص داده است.

این تروریست‌ها از سوی عربستان، قطر، ترکیه ، رژیم صهیونیستی و با نظارت آمریکا، انگلیس و فرانسه مسلح و پس از آن آموزش می‌بینند و خود را برای انجام اقدام تروریستی در عراق و سوریه آماده می‌کنند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها