امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97212
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران صبح امروز سه‌شنبه 24 تیر ماه در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران صبح امروز سه‌شنبه 24 تیر ماه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با تشکر از اهتمام شخص رئیس مجلس و مشاور وی در امور بین‌الملل به مسئله فلسطین و تبریک پیروزی بزرگ مقاومت و دشمن صهیونیستی اظهارداشت: ما امروز وارد مرحله تاریخی در مبارزه با صهیونیسم شده‌ایم.

وی افزود: نیروهای مقاومت و مجاهدان گردان‌های عزالدین قسام با حماسه‌های بی‌نظیر خود سربلندی امت اسلامی را به نمایش گذاشته و در برابر نیروهای استکبار قد علم کردند.

نماینده حماس هدف قرار دادن عمق سرزمین‌های اشغالی از سوی موشک‌های مقاومت را یادآور شد و با اشاره به اینکه پایگاه‌های رژیم صهیونیستی از زمین، هوا و دریا نشانه رفته شد، خاطرنشان کرد: توان موشکی نیروهای مقاومت توانست با پیشرفت‌های کیفی و تکنولوژی صهیونیست‌های متجاوز را هدف قرار دهد و با رقم زدن یک حماسه واقعی نشان دادند که همواره آماده مبارزه هستند.

قدومی با اشاره به اینکه این دستاورد در دشوارترین مقاطع به دست آمده است، تصریح کرد: محاصره دشمن بسیار دردمنشانه است، دشمنان ما به قطع جریان برق و رساندن دارو مبادرت کرده‌‌اند.

وی به سوءاستفاده رژیم صهیونیستی از وضعیت منطقه‌ای اشاره کرد و گفت: این رژیم توانست بحران‌های داخلی و خارجی خود را به سوی ملت فلسطین بکشاند.

نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه در مقطعی که نظام‌های منطقه‌ای مشغول اختلافات و شکاف‌های میان خود هستند گفت: اسرائیل نیز با شکست‌های فراوان فروپاشی امنیتی و انزوای بین‌المللی رویاروست، از این رو تلاش کرد بحران را به غزه بکشاند.

وی اشتباه رژیم اشغالگر قدس را ضعیف و سست‌ پنداشتن نوار غزه برشمرد و افزود: اسرائیل پس از تهاجم ملاحظه کرد که مردم غزه بسیار مقاوم هستند و از آنجا که خدا را نصرت دادند خدا نیز آنان را نصرت داد و به پیروزی رساند.

قدومی فلسطین امروز را عرصه آزمون و محک نفاق و دورویی بین‌المللی ذکر کرد و با اشاره به اینکه امروز ماسک‌های دروغین چهره نظام بین‌الملل به کنار رفته است گفت: امروز نظام اخلاقی بین‌المللی به واسطه جانب‌داری از رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین فروپاشیده است.

وی با تأکید بر اینکه فرزندان مکتب مقاومت هیچ عذری برای کنار نگذاشتن اختلافات حاشیه‌ای خود ندارند، بیان کرد: ما در موضوع فلسطین و مقاومت اسلامی مشترکات فراوانی با جمهوری اسلامی ایران داریم، بنابراین لازم است هرگونه اختلافات حاشیه‌ای را در برابر این وحدت کنار بگذاریم.

نماینده جنبش حماس در تهران گفت: من به شما اطمینان می‌دهم که ما وظیفه الهی خود را که همان پایداری در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است به منظور دفاع از امت اسلامی انجام خواهیم داد.

وی در پایان گفت: آنچه این ملت چشم به آن دوخته، همان پیروزی است که برای آن تلاش خواهند کرد و در نتیجه آن به رستگاری خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها