امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97237
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 78
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه 15/4/1393 به پیشنهاد معاونت ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه 15/4/1393 به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و به استناد اصل 138 قانون اساسی با پرداخت یک میلیارد و ششصد میلیون ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت از محل منابع داخلی بانک‌ها با معرفی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شرح جدول زیر به آسیب دیدگان ناشی از وقوع سیل، برف و کولاک در استان زنجان با کارمزد چهار درصد و ضمانت زنجیره‌ای موافقت کرد.

بر این اساس طول مشارکت مدنی و فروش اقساطی جمعا پانزده سال (سه سال مشارکت مدنی و دوازده سال فروش اقساطی) برای واحدهای احداثی است، بدهی احتمالی سال‌های قبل آسیب دیدگان به بانک‌ها مانع از دریافت تسهیلات نیست.

همچنین طبق مصوبه هیئت وزیران مبلغ بیست میلیارد و دویست و هشتاد میلیون ریال به صورت هزینه‌ای و تملک دارایی سرمایه‌ای از محل منابع ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور موضوع بند ش ماده 224قانون برنامه پنجم توسعه به شرح زیر در اختیار استانداری زنجان قرار می‌گیرد تا برابر مقررات و قوانین مربوط هزینه شود.

بر اساس مصوبه هیات وزیران معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور پرداخت یارانه سود(مابه التفاوت سود تعیین شده سهم متقاضی تا نرخ های مصوب شورای پول واعتبار)ومانده مطالبات معوق شامل اصل و سود تسهیلات اعطایی به خسارت دیدگان ناشی از سیل برف و کولاک در استان زنجان را تضمین و تعهد می‌نماید تا پس از اعلام بانک مرکزی در لوایح بودجه سال بعد پیش‌بینی و به شبکه بانکی پرداخت شود، این تضمین نافی مسئولیت بانک های عامل در وصول مطالباتشان نیست.

این مصوبه در تاریخ 18/4/1393 از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.

آمارهای موجود در این زمینه از اینجا قابل مشاهده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها