امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97238
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین شیخ‌الاسلام مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه تجمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین شیخ‌الاسلام مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه تجمع اعتراض‌آمیز مقابل دفتر سازمان ملل و در جمع خبرنگاران با اشاره به تحولات اخیر منطقه اظهار داشت: اسرائیل توطئه‌ای را طراحی کرده بود تا جهان اسلام را درگیر کند و متأسفانه در سوریه، لبنان و برخی کشورها این اتفاق افتاد و کشورهای اسلامی را مشغول خودشان کرد.

وی ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس در شرایطی که اخباری همچون جام جهانی مردم را به خود جلب می‌کند، توانست از این فرصت استفاده کند و برای تهاجم به مردم فلسطین از آن بهره ببرد.

شیخ‌الاسلام افزود: حمله جدید رژیم صهیونیستی به غزه ابعاد گسترده‌ای را پیدا کرده و شدت حملات علیه غیرنظامیان وحشتناک است و سازمان ملل نیز اعلام کرده که بیش از 70 درصد از قربانیان زن، کودک و غیرنظامی هستند.

مشاور بین‌الملل رئیس مجلس با بیان اینکه این تهاجمات نقض صریح حقوق بشر است، گفت: متأسفانه سازمان‌های بین‌المللی به دلیل اینکه تحت سلطه برخی از قدرت‌های بزرگ همچون امریکا هستند، در واکنش به این حمله برخورد سستی می‌کنند.

وی با اشاره به تجمع امروز گفت: جمعیتی که هم‌اکنون اینجا گردهم آمدند از طرف سازمان‌های طرفدار آزادی قدس شریف و سازمان‌های مردم‌نهاد هستند که با این تجمع قصد دارند از سازمان ملل درخواست کنند مقابل این کشتار وحشیانه رژیم صهیونیستی را بگیرند.

شیخ‌الاسلام تأکید کرد: ملت ایران از هر امکانی که داشته باشد برعلیه رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از مردم فلسطین استفاده می‌کند.

مشاور رئیس مجلس با طرح این سوال که مگر بمب‌هایی که بر سر مردم فلسطین می‌بارد ساخت امریکا نیست و این تسلیحات را امریکا به صورت رایگان در اختیار رژیم صهیونیستی قرار نمی‌دهد؟ گفت:‌بنابراین وظیفه تمام مسلمانان جهان است که با هر امکاناتی که دراختیار دارند اعتراضات خود را به این رژیم منفور اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها