امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97241
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 45
به گزارش پیروان موعود، فروز رجایی‌فر عضو مجمع سازمان های غیردولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف صبح امروز در تجمع اعتراض‌آمیز مقابل ساختمان ...

به گزارش پیروان موعود، فروز رجایی‌فر عضو مجمع سازمان های غیردولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف صبح امروز در تجمع اعتراض‌آمیز مقابل ساختمان سازمان ملل در تهران گفت:

امروز جهان اسلام در شرایط سختی به سر می‌برد، روح جهان اسلام جریحه‌دار و جسمش مجروح و پاره‌پاره است. شرایطی است که هم دوست و هم دشمن دارند مسلمان‌کشی می‌کنند.

وی ادامه داد:‌ غرب توانست موج اول بیداری اسلامی را که بعد از انقلاب ایران اتفاق افتاد مهار و سرکوب کند و بخشی از مسلمانان را توسط حاکمان دست‌نشانده روانه زندان‌ها کند.

این فعال اجتماعی افزود: در موج دوم بیداری که بعد از یک نسل اتفاق افتاد پروژه غرب تشکیل و تجهیز داعش بود نتیجه این شده که در منطقه ما مسلمان به دست مسلمان کشته می‌شود و خشونت‌هایی که یادآور قرون وسطی است به دست مسلمان‌ها اتفاق می‌افتد و امروز از هر طرف این نبرد که کشته داده شود به سود استکبار جهانی است.

رجایی‌فر اظهار داشت:‌ اما مشکل در داخل کشور ما اول از همه گروهی است که از زاویه ملی‌گرایی با حمایت از مردم غزه و فلسطین مخالفت می‌کنند.

وی در ادامه گفت: گروه دوم نیز با حساب شیعه‌گری و با این ادعا که مردم غزه ناصبی و دشمن اهل بیت هستند فتنه و تبلیغ می‌‌کنند و مانع از این می‌شوند که جریان حمایت از غزه قوت بگیرد.

این فعال اجتماعی بیان کرد: امروز نیاز ما اتحاد است و مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که باید امت واحده تشکیل بدهیم و از اختلافات دوری کنیم.

رجایی‌فر در پایان متنی ادبی را در رثای غزه و مردم مظلوم آن قرائت کرد و در پایان آن گفت:‌ «قسم به جعبه‌های خالی دارو، قسم به سردخانه‌های پر از جنازه، قسم به اشک پدران مستأصل و قسم به مادران خون‌جگر که در انتهای این نبرد خون بر شمشیر پیروز خواهد شد.»
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها