امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97269
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۵
تعداد بازدید: 66
 علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، درباره قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار داشت: آن چیزی که ما دیدیم در کل همه چیز یک رنگ و لاآبی گرفته بود و به ...

 علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، درباره قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار داشت: آن چیزی که ما دیدیم در کل همه چیز یک رنگ و لاآبی گرفته بود و به نظرم هر سال با نظم‌تر از پارسال می‌شویم.

وی افزود: اما واقعا بد قرعه‌کشی کردند، برای فوتبال زیبا و جذاب باید خلاقیت به خرج داد چه فایده‌ای دارد استقلال و پرسپولیس هفته 15 به هم بخورند.

پروین تاکید کرد: باور کنید خیلی بد است، هم سطح کیفی مسابقات را پایین می‌آورد و هم حساسیت‌ها را. این دو تیم باید هفته نهم یا دهم به یکدیگر بخورند تا تنور لیگ داغ شود حالا ما نمی‌دانیم چطور قرعه‌کشی کردند که اولش هم می‌دانستند که این دو تیم هفته 15 به هم می‌خورند چون از صحبت‌ها معلوم بود.

در پایان یادآور شد: به نظرم دربی همیشه باید جذاب باشد و مطمئن باشید اگر جذاب نباشد هوادار به ورزشگاه نمی‌آید تا الان سابقه نداشته تا انجایی که من یادم است دربی‌ها اینطور برگزار شود. چون مزه لیگ از بین می‌رود، واقعاً تعجب کردم و فقط این حرف را می‌زنم دیگر بازی آخر لیگ برتر وقتی بازی آخر لیگ برتر تکلیف همه چیز مشخص است چه دربی باید برگزار شود؟
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها