امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97287
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با صدور بیانیه‌ای حملات رژیم اشغالگر قدس را علیه مردم ...

به گزارش گروه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با صدور بیانیه‌ای حملات رژیم اشغالگر قدس را علیه مردم مظلوم غزه محکوم کرد.
متن این بیانیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم): «من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین  فلم یجبه فلیس بمسلم»

بار دیگر رژیم سفاک و جعلی صهیونیستی در تجاوزی وحشیانه و ظالمانه اقدام به کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌پناه و بی‌گناه فلسطین نموده است و بیش از پیش فجایع غمباری را رقم زده است و زخمی دیگر بر پاره تن جهان اسلام نشانده است و مردم عزتمند و روزه‌دار این سرزمین را آماج حملات ناجوانمردانه خویش قرار داده‌اند.

در غزه، زنان و کودکان به خاک و خون کشیده می‌شوند و خانه‌ها، مساجد و بیمارستان‌ها هدف قرار می‌گیرند اما خبری از مدعیان حقوق بشر نیست.

جای اندوه و بسی تأسف است که در این ظلم عظیم مجامع بین‌المللی به جای محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم متجاوز و جنگ طلب، بر طبل حمایت از ظالم می‌کوبند و مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را عامل اصلی جنگ معرفی می‌نمایند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تجلیل از مقاومت مردم قهرمان فلسطین و با تأکید بر مسئولیت حقوقی و اخلاقی دبیرکل سازمان ملل و مجامع بین‌المللی و حاکمان و شخصیت‌های دینی، سیاسی و اجتماعی جهان خصوصاً جهان اسلام خاطر نشان می‌سازد عمق جنایات اسرائیل چنان است که صرف محکومیت از سوی کشورها و سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان همکاری اسلامی کافی نیست، بلکه باید با اقدامی جمعی عوامل جنایتکار رژیم صهیونیستی را به دلیل زیر پا گذاشتن بدیهی‌ترین مقررات بین‌المللی و حقوق بشر‌دوستانه مورد تعقیب و محاکمه فوری در دادگاه کیفری بین‌المللی قرار دهند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مراتب همدردی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد و همه مسلمانان را دعوت به وحدت جهت دفاع از ملت مظلوم فلسطین و تلاش برای نابودی این رژیم منحوس فرا می‌خواند.

(وَ سَیَعْلَمُ الَّذینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ)
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار