امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97292
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید ابوالفتح دعوتی کارشناس مسائل سیاسی در نشست جمعیت وفاداران انقلاب ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید ابوالفتح دعوتی کارشناس مسائل سیاسی در نشست جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی که شب گذشته در دفتر این تشکل سیاسی برگزار شد، اظهار داشت: امروز فرعون کاخ سفید، با ایجاد و تأسیس جریان داعش،‌ استقلال، آسایش، امنیت، نژاد، تمدن و فرهنگ یک جامعه را در کمال بی‌رحمی و حماقت نشانه رفته است.

وی افزود: مستکبران جهانی می‌خواهند با افکار شیطانی و استخدام نوکران عرب، پول‌های نفت و شیطنت یهودیان، حیات یک ملت را بگیرند و این یک خطر است که به فکر هیتلر و چنگیز هم نرسیده بود.

به گفته دعوتی، فرعون کاخ سفید امروز به تأسیس گروهکی با عنوان داعش روی آورده که دست در دست کاخ سفید و دیگر جنایتکاران دارد و این فرمول در هر زمان بر روی هر ملتی قابل اجراء است.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه کاخ سفید خودش توطئه و بهانه درست می‌کند، گفت: استکبار جهانی خودش تهمت می‌زند، محاکمه می‌کند، منجی و مصلح می‌شود و در نهایت حیات یک ملت را به خطر می‌اندازد و این نسخه در افغانستان، سوریه و عراق اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه دشمنی و مشکل صهیونیست‌ها فقط با مردم بی گناه غزه نیست بلکه با تمام مسلمانان و برای نابودی آنان است، خاطرنشان کرد: مسلمانان گمان نکنند که داعش تنها در عراق ظاهر می‌شود، بلکه این خطر می‌تواند در روسیه، چین و هند و پاکستان و حتی خود آمریکا نیز صورت گیرد و البته فرعون کاخ سفید از قربانی کردن ملت خود نیز ابا ندارد چنانکه در انفجار برج‌های دوقلو برای توجیه حمله به افغانستان 5هزار نفر از مردم خودش را به کشتن داد.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه آمریکا و همپیمانانش یک خطر برای همه جهانیان هستند، اظهار کرد: اگر جلو این چنگیزان زمانه و هیتلر کاخ سفید گرفته نشود، این خطر به مراتب بزرگتر خواهد شد چرا که آنان اگر امروز چند شهرک را نابود کردند،‌ در حملات بعدی اقوام و ملت‌های بزرگی را قتل عام خواهند کرد.

دعوتی به صلح آمیز بودن انرژی هسته‌ای کشورمان نیز اشاره و تصریح کرد: آنان از سلاح هسته‌ای کشورمان سخن می‌گویند در حالی که کانون خطر برای جهانیان هستند و ما نمونه آن را در قضیه هیروشیمای ژاپن به وضوح دیدیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار