امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97296
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ...

محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جزئیات جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ در این جلسه،‌ مسعود میرکاظمی سؤال خود را در مورد لغو اجرای کدگذاری کالاها و اجرای پروژه وزارت بازرگانی در دوره قبل مطرح کرد که از پاسخ‌های نعمت‌زاده قانع نشد.

وی ادامه داد:‌ البته مقرر شد جلسات دیگری نیز در این مورد در کمیسیون با حضور وزیر صنایع برگزار شود و او نیز اعلام کرد که اگر متقاعد شود، این دو طرح را اجرایی خواهد کرد.

پورابراهیمی استماع گزارش عملکرد صندوق مهر امام رضا(ع) را بخش دیگری از جلسه امروز کمیسیون خواند و گفت:‌ 1600 میلیارد تومان بودجه برای این صندوق اختصاص داده شده است که 20 درصد از میزان تسهیلات آن برای وام ازدواج و بقیه آن برای اشتغال اختصاص داده شده است.

وی از ارائه طرحی از سوی نمایندگان جهت کمک به صندوق مهر امام رضا(ع) از صندوق توسعه ملی خبر داد و افزود: هدف از این طرح امکان یافتن صندوق برای پرداخت وام‌های 100 میلیونی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها