امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97312
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، سردار احمدعلی گودرزی ظهر امروز در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، سردار احمدعلی گودرزی ظهر امروز در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: در این عملیات پنج باند مواد مخدر منهدم، 41 قاچاقچی عمده مواد دستگیر و یک نفر به هلاکت رسید.

وی با بیان اینکه بخش عمده مواد کشف‌شده تریاک بوده افزود: این مواد شامل یک‌هزار و 141 کیلو تریاک، 122 کیلو حشیش، 50 کیلو مرفین و 11 کیلو شیشه است.

فرمانده انتظامی فارس در ادامه از راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در این فرماندهی خبر داد و تصریح کرد: در این مرکز که باهدف مبارزه و ارشاد آسیب‌های اجتماعی مرتبط با حوزه انتظامی راه‌اندازی شده، یک روانشناس، مددکار اجتماعی، راهنمایی و رانندگی، نظام‌وظیفه، پلیس اطلاعات عمومی و کارشناس مبارزه با مواد مخدر در محل حاضر شده و فرد آسیب‌دیده را راهنمایی و ارشاد می‌کنند.

گودرزی همچنین به راه‌اندازی صدای مشاوره 110 اشاره کرد و بیان داشت: با راه‌اندازی این مرکز در پلیس 110، افرادی که با این مرکز تماس می‌گیرند و از یک مشکل و یا معضل خانوادگی و اجتماعی شکایت دارند راهنمایی و مشاوره می‌شوند.

وی یکی دیگر از برنامه‌های نیروی انتظامی فارس را اجرای طرح مدیریت کیفیت نیروی انتظامی «مکنا» عنوان کرد و افزود: در این طرح تمام پاسگاه‌های نیروی انتظامی و کلانتری‌های سطح شهر برای ارتقای حقوق شهروندی و احترام به ارباب‌رجوع ساماندهی می‌شوند.

این مسئول در ادامه به تشریح برنامه‌های یگان انتظامی این استان در شب‌های قدر پرداخت و خاطرنشان کرد: یگان‌های ویژه نیروی انتظامی به‌صورت محسوس و نامحسوس در تمام نقاط شلوغ شهر به‌صورت آماده‌باش با هرگونه تخلف فردی و گروهی به‌شدت مقابله می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی فارس با بیان اینکه در این شب‌ها پارک غیرمجاز خودروها در مقابل مساجد جریمه‌ای به دنبال ندارد تأکید کرد: در هر کوچه منتهی به این مراکز عبادی یک مأمور نیروی انتظامی برای جلوگیری از سرقت خودرو شب‌زنده‌داران مستقر می‌شود.

گودرزی به دستگیری و ارشاد 864 هنجارشکن در ماه مبارک رمضان و انتقال آن‌ها به دادسرای عمومی اشاره کرد و متذکر شد: نیروی انتظامی با تمام قوا با هنجارشکنان و آن‌هایی که در این ماه مبارک عفت عمومی را خدشه‌دار می‌کنند برخورد می‌کند.

وی در پایان مبارزه و برخورد با جرائم خشن را از اولویت‌های یگان انتظامی فارس دانست و از شهروندان خواست تا با اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع خود نیروی انتظامی را در این امر همراهی کنند.
انتهای پیام/2448/ن30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها